Çebi'den Bilic açıklaması

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Bilic sözleri için açıklama yaptı.

GÜNDEM 01.05.2015, 17:40
1202
Çebi'den Bilic açıklaması

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Bilic'in geleceği ile ilgili Fanatik Gazetesi'nde yayınlanan sözlerinin gerçek olmadığını açıkladı.

İŞTE ÇEBİ'NİN AÇIKLAMASI...

"İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi'nin, Fanatik gazetesinde ismi kullanılarak yayınlanan haberle ilgili açıklaması şöyledir:

Fanatik gazetesinde ismim kullanılarak yayımlanan ve Teknik Direktörümüz Slaven Bilic'in kaderinin kalan maçlarımızın sonucuna bağlı olduğu şeklindeki ifadeler, bana ait değildir.

Yaptığım açıklamada, ne kulübümüzün ne de Slaven Bilic'in böyle bir gündeminin olmadığını, tamamen kalan maçlarımıza konsantre olduğumuzu ve şampiyon olmak dışında başka bir şey düşünmediğimizi belirttim.

Kamuoyunun ve taraftarlarımızın dikkatine saygılarımla sunarım.

Ahmet Nur Çebi
Beşiktaş JK İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanı"

Yorumlar (6)
Alkol 6 yıl önce
Sadece param var diye bukadar kabadayilik futbolun f sinden anlarmisin ? Kac yil profesionel kulüp icinde yer aldin ?
bülent 6 yıl önce
Cok gereksiz adam.
hakan 6 yıl önce
parasızlıktan maça giddemiyorumm...Ben araştırdım..Siz de Rakamları araştırın. İktidar döneminde alım gücü çok düştü. Ve borç batağına gömüldük. 2002 yılında asgari üçretle 10 çeyrek altın alınabilirken bu sene 6 çeyrekaltın alamıyorsun.. Maaşlar eridi. . millete para lazım . 12 senede piyasada nakit kalmadı maaşı göremiyoruz çünkü borca gidiyor. . Rakamlar net. . 12 senede çaresiz kredi kartına krediye sarılmış halk. halkın tüketici kredisi ve kredi kartı borcu tam 52 kat artmış. İşsizlik rekorla açıklandı . OECD ülkeleri içinde gençlerde işsizlikte en kötü ülke olduk. . Kişi başı milli gelir tam 7 senedir yerinde sayıyor. Sanayi yatırım yok. . İhracat her ay düşüşle açıklanıyor. İcralar patlamış. rakama bakın 12 sene önce 8 milyon icra şimdi 22 milyonu aşmış. . Esnafa sayısı 10 yılda tam 461000 azalmış. . . Uyanın artık arkadaşlar.
marco 6 yıl önce
hakan ne saçmalıyoson sen allah askına bi siktir git
marco 6 yıl önce
internete verdiğin parayla gel maçlara gidelim ayrıca 2002 yılında böyle rahat nete girebiliyormuydun, halkın refah seviyesinde ki yükselmeyi de yaz orayada inandırıcı olsun yazın.
bülent 5 yıl önce
siyaset platform u mu. Gider secimlerde oyunu kulanirsin. Icra ya gelince herkez yigib sicip gezsim sonra icraa lar 4 katlandi. Toplum olarak bunu hak ediyoruz.