Çebi'den Alışkanlıkları Bozan Yasak!

Fikret Orman'ın "abi dön" demesi üzerine futbolun yeniden başına geçen Ahmet Nur Çebi, Ümraniye'de kuralları adeta baştan yazdı.

GÜNDEM 08.09.2014, 16:55
2784
Çebi'den Alışkanlıkları Bozan Yasak!

Fikret Orman'ın "abi dön" demesi üzerine futbolun yeniden başına geçen Ahmet Nur Çebi'nin, Ümraniye'ye Mete Vardar'dan başka yönetici istememesi yönetim içinde sıkıntıya neden oldu. Çebi'nin daha geldiği ilk gün Deniz Atalay ve Ahmet Kavalcı'yı transferde pasifize etmesiyle başlayan süreçte son aldığı karar olan, ''Ümraniye'ye yönetici yasağı'' sıkıntıyı artırdı.

Ahmet Nur Çebi, "Ben dahil Ümraniye'de yönetici olmasın. Sportif direktöre de gerek yok. Mete bu işi çok seviyor. Futbolcular da, Bilic de onunla çalışmaktan memnun" diyerek Başkan Fikret Orman'ı ikna etti. Orman, Çebi'nin bu teklifini kabul ederken kendilerine Ümraniye yasağı gelen yöneticilerin canı sıkıldı. Fakat Çebi kendisi için bile Ümraniye'de özel oda istememesi, Orman'ın diğer yöneticiler karşısında elini güçlendirdi. Çebi ayrıca; futbolla ilgili olarak kendisi ve Orman dışında başka bir yöneticinin de kameralar karşısına geçip demeç vermemesini de istedi.

Kaynak: Fotospor

Yorumlar (2)
Orhan 6 yıl önce
Yoneticiiye bak, hizaya gel.hepiniz istifa.
Kartal yürekli 6 yıl önce
istifa diye bagiran arkadaslara sidetle kiniyorum. iflas etmis bir kulübe alan bu yönetim yavas yavas düzlüge cikartiyor besiktasimiz. hem ayni sihniyet süleyman sebayada istifa diye bagirdi. sizin gibi besiktasli olmaz olsun