Çebi'den 10 Numara Açıklaması

Beşiktaş Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi, 10 numara için “İlk hedefimiz Belhanda. Sonra sırasıyla Lanzini, Ruiz ve Marin geliyor. Belhanda ve Lanzini olasılığı yüzde 50” dedi.

Çebi'den 10 Numara Açıklaması

Feyenoord'u deplasmanda 2-1 yenerek şampiyonlar ligi’nde play-off kapısını aralayan Beşiktaş, takıma takviye için girişimleri hızlandırdı.

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 10 numara pozisyonu için 4 yıldız ile görüşmelerin sürdüğünü belirterek, bu isimlerden biriyle imza atacaklarını söyledi.

Adayların Faslı Belhanda, Arjantinli Manuel Lanzini, Kosta Rikalı Bryan Ruiz ve Marco Marin olduğunu belirten Çebi, “Görüşmeler sürüyor. Şu an Beşiktaş’ın kadrodaki en önemli eksiği orta alanda 10 numara. Bu konudaki çalışmalarımız yoğun şekilde devam ediyor” diye konuştu.

EN KÖTÜ iHTiMALLE MARiN GELECEK

Siyah beyazlı taraftarların ayakta alkışlayacağı önemli bir oyuncu ile anlaşma yapacaklarını vurgulayan Çebi, “Teknik direktörümüz Slaven Bilic’in tranfser listesinde yer alan oyuncuların başında Belhanda ve Lanzini geliyor. Öncelikle bu iki isimden birine imza attırmaya çalışıyoruz. İkisiyle de anlaşma şansımız yüzde 50. Olmazsa natiflerimiz Ruiz ve Marin. İlk üç ismin transferi gerçekleşmezse Marin kesin olarak siyah beyazlı formayı giyecek” dedi.

Feyenoord maçında da Beşiktaş’ın sıkıntısının 10 numarada olduğu görüldü. Oğuzhan’ın istikrarsızlığı ve sık sakatlanması transferi kaçınılmaz kılıyor.

Kaynak : Hürriyet

YORUM EKLE
YORUMLAR
black eagle @ black see
black eagle @ black see - 5 yıl Önce

Kaynağa bak Hürriyet , at yalanı s...m inananı...

mati
mati - 5 yıl Önce

anlaşılan marin gelecek :P

hakan
hakan - 5 yıl Önce

başkan demedimi lanziniyi artık düşünmüyoruz diye.

ttarlabasi
ttarlabasi - 5 yıl Önce

Cruzeiro'dan Everton Ribeiro ilaç olur.

cemşit
cemşit - 5 yıl Önce

yalan haber.biz borsaya tabiyiz kalkıpta çebi böyle bol kepçeden onu alacaz bunu alacaz diyemez.uydurma şezzong haberi.

sefa
sefa - 5 yıl Önce

seni hiçbirzaman ayakta alkışlamıcam çebi !! çünkü sen sadece kendi reklamını düşünen vizyonsuz bir yöneticisin.. senin gibi beşiktaşlılar yöneteceğine beşiktaşı özen gibi fenerliler yönetsin bin kat daha iyi !! gözünü başkanlığa dikmişsin fikret ormanın görevi bırakmasını bekliyorsun ama hiçbirzaman o kulübe başkan olamayacaksın.. fikret orman senden vazgeçmezse hepiniz görev süreniz bittiğinde bidaha beşiktaşın başında olamayacaksınız.. sen anca toraman, eneramo, ronaldinyo , robinho gibi futbolcular düşünürsün beşiktaşa !! futbolun f sinden anlamıyorsun.. sönük yıldızları dünya yıldızı diye beşiktaşa getirmeye çalışıyorsun.. fikret ormanı destekliyorum ama senin yaptığının adalıdanda demirörendende farkı yok. biz beşiktaşta gelecek istiyoruz günü kurtarıp kendi reklamını yapmanı değil ...

çebi istifa
çebi istifa - 5 yıl Önce

çebi sen istifa et bizim için en büyük transfer o olur..

engineer
engineer - 5 yıl Önce

cemşit kardeş olayı çok güzel özetlemiş