Çebi'den tepki: "Saçmalık!"

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Rizespor galibiyeti sonrası Çaykur Didi Stadı'nın önünde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çebi, sosyal medyada Trabzonspor ve Galatasaray'ın da Beşiktaş'ın şampiyonluğunu istediğini dair söylemleri "saçmalık" diye yorumladı.

 Galibiyet nedeniyle takımı kutlayan Çebi, "Lig devam ediyor, daha çok uzun bir yol var, zor günler var. İnşallah ipi göğüsleyen biz oluruz" dedi.

Trabzonspor ile oynayacakları maç içinse Ahmet Nur Çebi, "O da böyle bir maç, sonuçta çıkıp onu da almak zorundayız. Kazanmaktan başka çaremiz yok" diye konuştu.
Çebi, bir basın mensubunun "Sosyal medyada, Trabzonspor ve Galatasaray'ın da Beşiktaş'ın şampiyonluğunu istediğine dair bazı haberler var. Taraftarlar yazıyorlar sürekli... Siz bundan rahatsız oluyor musunuz?" şeklindeki sorusu üzenine ise "İnsanoğlu her şeyi konuşabilir ama saçmalıktan başka bir şey değil. Her takım sahaya mücadele etmek, kazanmak için çıkıyor. Hiçbir şekilde bu tür kelimelerle bir başka camianın gurunu kırmayı doğru bulmuyorum. Ama sosyal medyada bazen bu tür şeyler oluyor. Keşke olmasa" ifadelirini kullandı.
 
Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2016, 21:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
KARTALIMSIN SEN
KARTALIMSIN SEN - 3 yıl Önce

Bu sorular renkli medyanin oyunu.. sezon basindan beri fb ye karsi bursa ve antalya disinda adam gibi oynayan bir takim gördünüz mu? Kayserisi konyasi sivasi herkes fenere yatyor. Bunlar ts yi hırslandırmak icin fb medyasinin oyunu.bjk bunlardan medet ummadi ummaz. Ts macini cok ciddiye alip kazanmalı futbolcularimiz ALLAH IN iziniyle İNŞALLAH.

EN BÜYÜK AŞK BEŞİKTAŞ
EN BÜYÜK AŞK BEŞİKTAŞ - 3 yıl Önce

tüm dünya başakşehirin konyanın fbye yatacağını biliyor bunlar ters algı yaratıp bjkye çelme takmanın derdinde.KİŞİ HERKESİ KENDİ GİBİ BİLİRMİŞ şikebahçeçiler

birgün değil hergün BEŞİKTAŞ
birgün değil hergün BEŞİKTAŞ - 3 yıl Önce

saçmalık değil gerçekten istiyorlar ama bu en doğal hakları fenerbahçeden fenerbahçeli olmayan herkes nefret ediyor aziz yıldırım mahmut uslu nihat özdemir ilhan ekşioğlu ilk aklıma gelenler o kadar çok haksızlık yaptılarki kendileri yarattı bu nefreti şimdi o yüzden boşuna ağlamasınlar hep ben hep ben dersen kazanmak için şike bile yaparsan sonucu bu olur yönetimden de böyle cevap beklerdim ama yapacak bir şey yok sinirli halleri bile kibar karakterleri değişmez bu yaştan sonra

BEŞİKTAŞLI OLMAYAN AŞKI BİLMEZ
BEŞİKTAŞLI OLMAYAN AŞKI BİLMEZ - 3 yıl Önce

Beyaz tv,a spor tv 360 tvem ve unuttugum belli kanallarin adamlari soruyo hep aynı kişler.Akhisarda febenin olmasini istiyor torku konyasporda ayni sekilde adam olun adam gibi sorular sorun.istiyorlarsa gerçekten gereğini yapsın ts ve gs.

FORZA BEŞİKTAŞ
FORZA BEŞİKTAŞ - 3 yıl Önce

Fener medyası abi. O soruyu soranı almasınlar tesislere ve stada

RAMAZAN AKPINAR
RAMAZAN AKPINAR - 3 yıl Önce

Kasıtlı olarak rakiplerimizi teşvik etmek için yapıyorlar... Evet ulan! tabii ki de benim tanıdığım bütün bu takım taraftarları Beşiktaş'ı tercih ediyorlar!.. Çünkü tertemiz takım dururken ayaklarını çamura mı değdirsinler?