Çebi Açıkladı! ''Tartışma İddiası''

Bugün, Fotomaç gazetesinde "Ahmet Çebi'yi Zor Tuttular" başlıklı haberle ilgili, İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi'nin açıklaması şöyledir:

GÜNDEM 12.05.2015, 13:46
1326
Çebi Açıkladı! ''Tartışma İddiası''

"Ankara Osmanlı Stadı'nda oynanan Beşiktaş-Gaziantepspor karşılaşması sonrasında, bir taraftarımız ile tartıştığım iddiası gerçek dışıdır. Gazetede yer alan haber tüm unsurlarıyla asılsızdır.

Hiçbir taraftarımız ile herhangi bir tartışma yaşamadığımı, kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım."


Ahmet Nur Çebi
Beşiktaş JK İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanı

Yorumlar (1)
murat kara 5 yıl önce
neden sessiz kalıyorlar biliyormusunuz beşiktaşı savunuyorlar bir yere kadar ondan sonra susuyorlar çünkü patronları başka takımlı. basının konuştuklarında işssizlik korkusu var yani patronları var çizgiyi çiziyor onlarda o çizgiden çıkmıyor çıkarsa ne mi oluyor bizim g.antep maçını yöneten hakem gibi görmemezlikten gelmiyor hemen düdüğü çalıyor.yöneticileri de gelince onlarda hem iş hayatlarından dolayı sesleri çıkmıyor hemde fenerasyon bizim başımızda hemen düdüğü çalıyor biz bir şey yapınca.kimse bana hikaye anlatmasın arkadaşlar beşiktaşa biz sahip çıkarız başkası değil ne uydurkdan yöneticiler ne de sahte basın kimse hikaye anlatmasın bana