Cavcav esti, gürledi; "Kahrederek kutluyorum"

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Beşiktaş maçı sonrasında isyan etti.

GÜNDEM 21.09.2015, 22:11 21.09.2015, 22:12

 Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Beşiktaş maçı sonrasında Fırat Aydınus'un yönetimini eleştirdi ve Fikret Orman'ın hafta boyu yaptığı açıklamaların etkisinde kaldığını iddia ederek, "Aydınus'u kahrederek kutluyorum" sözlerini kullandı.

İŞTE CAVCAV'IN SÖZLERİ...

"Son dakikada eğer futboldan anlayan bir insan varsa, 40 seneye yakın yöneticiliğim var, 60 dakikadır da futbolun içindeyim. Son dakikada lehimize olan bir penaltıyı vermemekle, değerli hakem kardeşimiz, Fikret Orman kardeşimizin bir haftadır söylediklerinin tesiri altında kalmış. Gerek Bursa'da, gerek Antalya'da aleyhimize verilen penaltılar ve bu maçta da lehimize bir penaltının verilmeyişi... Maçın hakemi belirledi skoru. Ben de hakem olsam, 1 hafta basınımızda her gün, geçen sene Fırat Aydınus'un yönettiği maç şöyle, böyle olmuş derlerse, ben de böyle hareket ederim. Sayın Fırat Aydınus'u da kahrederek kutluyorum. Kime anlatacağım, hangi federasyona. Allah böyle hakemleri başımızdan eksik etmesin"
Yorumlar (2)
kurmaykartal 4 yıl önce
cavcav sen git yat uyu be kardeşim.o pozisyona penaltı diyorsan sen bırak başkanlığı pazarda portakal satamazsın...ayrıca senden de takımından da bir cacık olmaz.ben bu kadar savunma oynayan bir takım görmedim.sizin ne işiniz var bu ligde.köyde oynayın bence.
eagle 4 yıl önce
Cavcav renklilerin maçlarından sonrada böyle cavla cavcav cav