ÇARŞI’dan Fenerbahçe’ye cevap!

Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi’nde Braga’ya elenmesinin ardından Beşiktaşlı futbolcu Ricardo Quaresma’ya karşı yaptığı açıklamaya siyay beyazlı takımın taraftar grubu Çarşı’dan cevap geldi.

GÜNDEM 18.03.2016, 20:10 18.03.2016, 20:12
10741

 Sınırsız yabancı futbolcu sayısını olumlayıp, kendisini milli takımmış gibi tanımlayarak, rakibi olduğu takımların oyuncularının ve taraftarlarının da kendisini sevmesini bekleme zavallılığı tam da Fenerbahçe’ye yakışan bir aymazlık halidir. Tam da size özgü bir şımarıklık halidir. Edepsizliğiniz yakanıza asılı bir rütbe gibidir.

Kendisini süperligin tek hakimi olarak gören bu şahsiyetsizlerin kendilerini herkese dayatma ve kabul ettirme tutumu bir acziyetin dışavurumudur.
Şunu kafanıza sokun;
Biz sizinle rakibiz. Rekabetimizin sınırları coğrafi değildir. Her yerde, her zaman rakibiz.
Yabancı bir takımın rakibi olmanız sizi bizim rakibimiz olmaktan çıkarmaz.
Bizler, yani taraftarıyla, futbolcusuyla bir ihanet içerisinde olmakla suçlanıp, sözde yetkili kurumlara şikâyet ediliyor isek bu sadece sizin o gülünç zavallılığınızı ortaya koyar. Beter olun, gün yüzü görmeyin.
İhanet kelimesini özellikle bugün ağızlarına alma cüretini gösteren bu zibidilerin tarihi işgalcilerle raks etmekle doludur.
çArşı

Yorumlar (19)
ALİHAN 5 yıl önce
uyu uyu YAT uyu bi uyandım 4 olmuş o saatten sonra uyku tutmadı.
FORZA BEŞİKTAŞ 5 yıl önce
1916-1918 yılları arasında, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığını yürüttü. Osmanlı Devleti’nde son Talat Paşa hükümeti içinde Maarif Nazırı olarak yer aldı. Devletin yenilgisi ile biten I. Dünya Savaşı’ndan sonra Avrupa’ya kaçtı ve 1922’de yurda dönebildi. Çeşitli siyasi etkinlikleri nedeniyle daha önce üç kez idam cezası alan Doktor Nâzım, son olarak 1926’da Atatürk’e karşı düzenlen İzmir Suikastı’ndan ötürü yargılandı ve idam edildi. HAINLER.!!!
KARTALIMSIN SEN 5 yıl önce
Önünde saygıyla eğiliyorum çarşı.Altına imzamı atıyorum
İŞTE O SENE BU SENE BEŞİKTAŞIM 5 yıl önce
Çok kötü koymus carsi.Helal sana Çarşı! Ne sağlam giydirmişsin adilik abidesi dingillere.Cevap yaz mahmut uslu cevap uyu uyu yaz uyu :))))
EN BÜYÜK AŞK BEŞİKTAŞ 5 yıl önce
Dagılın ulann kediler Civcivler efsane geri döndü siiyaaahhhh...
QWER675 5 yıl önce
UyuZ uyuZ yat uyuZ mahmut sulu
KARTAL06 5 yıl önce
Ah carsim ah nerdeydin bugune kadar helala olsun yazan eliniz soyeleyen diliniz olalaim.Çarşı Beşiktaştır Beşiktaş çarşıdır tırnak etten ayırılmaz.HELAL OLSUN ÇARŞI HELAL OLSUN. EFSANE GERİ DÖNDÜ.
Davut 5 yıl önce
Besiktas olarak bizim bu pasif baskan ve yonetim yuzunden ovunecek birseyimiz kalmadi. Bir tek Dunya capinda Carsi miz var.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın