Çarşı'dan da ALS Hastalarına Destek

ALS hastalığına dikkat çekmek ve ALS hastalarına destek amacıyla Beşiktaş Meydanı'ndaki Kartal Heykeli'nde toplanan Beşiktaş taraftar grubu Çarşı, "Sağanak geliyor" adlı eylemini gerçekleştirdi.

GÜNDEM 22.08.2014, 17:09
1652
Çarşı'dan da ALS Hastalarına Destek

Son günlerde özellikle futbol dünyasındaki ünlü isimler ve sanat camiasındaki bir çok yıldızın ALS hastalarına destek amaçlı yaptığı başlarından aşağıya 1 kova soğuk su dökme hareketine Beşiktaş'ın ünlü taraftar grubu Çarşı da katıldı. Beşiktaş Meydanı'nda bulunan Kartal Heykeli'nde toplanan taraftarlar saat 19.03'te topluca başlarından aşağıya buzlu su dolu kova döktüler. ALS hastalarına destek için başlarından aşağıya buzlu su döken Çarşı üyeleri Yunanistan Ligi takımlarından Paok'a, Türkiye'den ise Karagümrük ve Karşıyaka'ya meydan okudu. 

 

KAYNAK : DHA

Yorumlar (6)
guner eser 6 yıl önce
bunlar gene almistir 200 er lira
marco 6 yıl önce
ksk nerden kardes grup oldu onu anlayamadım açıklamada. karagümrük özentiliğini zaten bitiremedik ksk çıktı şimdide. efendiler beşiktaş semt takımıdır, diğer semtlerle karıştırmayalım.
Namik 6 yıl önce
Su dunya capindaki Carsi olmasa,geri kalan bjk taraftari koyun gibi hem destegi bilmez,hem korkar kacar,fuzuli insanlar yani! Kadinlarin maca gelmesi bu oglanlarin gelmesinden iyidir!
bossBesiktasss 6 yıl önce
HAYRANIM SIZE CARSIIIIIIIIII....süpersinizbe
Ibo 6 yıl önce
Carsi hep 1 Numara! Helal olsun size. Kiskananlar catlasin!
Hakan 6 yıl önce
Güner Eser peki sen bu saçma yorumu buraya yazmak için kaç para aldın?