Çarşı'dan anlamlı destek

Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Onkoloji Kenti ve Lösante Hastanesini ziyaret ederek destek verdi.

GÜNDEM 26.04.2015, 17:54
1252
Çarşı'dan anlamlı destek

Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Onkoloji Kenti ve Lösante Hastanesini ziyaret ederek destek verdi.

LÖSEV Yönetim Kurulu Başkanı Üstün Ezer, LÖSEV Onkoloji Kenti'ndeki etkinlikte yaptığı konuşmada, Beşiktaş ve Beşiktaş'ın yükselen yıldızı Çarşı'nın sosyal olaylarda çok duyarlı bir grup olduğunu, lösemili çocuklara sahip çıktıklarını belirtti.

LÖSEV Onkoloji Kenti ve Lösante Hastanesinin 10 Mayıs'ta açılışının yapılacağını, Çarşı grubunun bu olaya dikkati çekmek ve destek için Ankara'ya geldiğini anlatan Ezer, büyük bir açılış yapacaklarını söyledi. Ezer, hastanenin çok donanımlı ve LÖSEV Onkoloji Kenti'nin de Avrupa'nın ilk onkoloji kenti olacağını dile getirdi.


Kanser hastalarının lösemide yalnız olmadıklarını göstereceklerini ve hastanede ücretsiz hizmet verileceğini belirten Ezer, kanser hastalığının arttığına dikkati çekti.

Kanser araştırma merkezi kurduklarını ifade eden Ezer, "Biz diyoruz ki tuğla koyun, taş koymayın. Bir an önce bu hastaneyi açalım" ifadesini kullandı.

Ezer, hastaneyle ilgili tartışmaların son bulmasını, hastanenin sadece LÖSEV'in olmadığını sözlerine ekledi.

Yorumlar (7)
hkan 5 yıl önce
çarşıya çamur atanlar ayakkabı kutusundaki paraları sayanlara destek verir..Çarşı ise muhtaçlara....
Özay 5 yıl önce
Yazarken yalnızca ÇARŞI Grubu diye yazsanız çok daha iyi illa Beşiktaş ile özdeştirmeseniz çoooook daha iyi olacak..Beşiktaş,ın böyle bir taraftar grubu yok..
turgut 5 yıl önce
Kendi takimina destek veremeyen taraftar grubu
turgut 5 yıl önce
Kendi takimina destek veremeyen taraftar grubu
Son Hasan 5 yıl önce
Rakip takımı baskı altına alamayan,20 sene önceki ninnilerle kendi takımının uykusunu getiren,rakip öne geçtiğinde ölüm sessizliğine bürünen ve tüm dünyadaki sıkıntılarla ilgilenmekten Beşiktaşa zaman ayıramayan taraftar gurubundan mı bahsediyorlar...
hakan 5 yıl önce
çarşıa çamur atnanların ,neredeyse tamamının ,boğazına kadar rüşvete batan partiye destek vermesi ne kadar ilginç değilmi?
durukan 5 yıl önce
hkan sen gibi dusunenlerinde gezide 5 agaç içn degil bilmem hangi partinin usakligini yapan çarsidanmi bahsediyorsunuz bi anlasak besiktasmi gezi parkçilarimi tarafininiz belli