ÇARŞI Vodafone Arena da hangi tribünde olacak?

Çarşı Vodafone Arena içerisinde nerede konuşlanacağı merakla bekleniyordu. Siyah beyazlı camianın taraftar grubu Çarşı Vodafone Arena içerisinde yine İnönü döneminde olduğu gibi kapalı üst bölümde yerini alacağı öğrenildi.

GÜNDEM 23.03.2016, 15:25 23.03.2016, 15:32
8982

 Beşiktaş’ta Vodafone Arena’nın 11 Nisan tarihinde Bursaspor maçıyla kapısını açacağı haberlerinin ardından akıllardaki soru Çarşı grubunun stattaki yerlerinin değişip değişmeyeceğine çevrildi.

Hem besteleri hem de takımlarına destekleriyle siyah beyazlı camianın yüz akı olan Çarşı grubunun Vodafone Arena’da yine İnönü Stadı zamanında olduğu gibi kapalı tribün üst orta bölümde konuşlanacağı öğrenildi.

Kapalı üst bölümde siyah beyazlı tribünleri ateşleyen Çarşı grubunun her zaman olduğu gibi tüm tribünlerde yerini alacağı belirtilirken Çarşı grubunun değişilmez bölgede yeniden buluşacağı belirtiliyor.

Sporcope.com’un Beşiktaş Gündemi programında konuyu değerlendiren siyah beyazlı camianın basın emekçilerinden Ergin Aslan da gerçekleşen canlı yayında Çarşı grubunun kapalıda yine beklenen bölümde toplanacağı duyumunu aldığını ifade etti.


KAYNAK:SPORCOPE
Yorumlar (10)
Selim 5 yıl önce
Carsi her zaman kapalinin ortasindadir.hicbiri bunu engelliyemez.engel olmaya calisanlar essek gibi dayak yer.varmi boyle birisi,ciksin ortaya,haaa!
phylo 5 yıl önce
:Nerdeydi Çarşı? şimdi stad bitince akbaba gibi oldular...
Tarik 5 yıl önce
Burak,zaten senin hayatin kaymis kocum.
burak 5 yıl önce
Ilginin bu kadar az oldugu bir donemde senin dedigin cok komik.. ulan bende yorumcu olayim be ne guzel bedava yasarim 2 tane abuk sabuk lakirdiyi ortalama zekaya sahip herkes edebilir bence.. niye surunuyosak 4 kurusa buralarda
mat1903 5 yıl önce
Siz bu yaratigi kaideye almayin, 2,5 seneyi 3,5 yapan, 1,2milyari 1,5 yapan, fesatligi firsat bilen sahis neymis hangi parayla yapilmis. Bunca sponsorluklar bedavaya`mi verildi.... Abdul.... otur oturdugun yerde ve sacmalama...kiskanc fesat.... Bu statda baska etkinlerde yapilacak..... Biletlerde türkiye ekonomisine göre, derbiler haric 120TL`den belki 150TL`den baslar.... basit hesap 120TL x 42000 = 5.040.000 TL = 1,68Mil euro..... eeee koltuga göre fiyatlar artar 250TL`ye var 500TL`ye bilet var... 10MIL euronun icinde Kartalyuvasi satislarida var... yani 3Mil..3,5 Mil euro mac basi hayal degil
siyah-beyaz1903 5 yıl önce
merak etmeyin arkadaslar hic sikinti yok bu videodaki adamda ne konustugunu bilmiyor neymis baskan eski inödüde yaptigim kazanci burda 3 macta yapmayi hedefliyoruz demiste o yüzden biletler pahali olacakmis ama degil iste biri gitsin de su adama bir sorsun eski inönüde kac tane loca vardi ve burda kac tane var o büyük fark olusturan para localardan gelicek iste.
Hilmi 5 yıl önce
Carsi ve Cem dizdar elele yine eski yerinde! Savulun geliyoruz!
burak 5 yıl önce
Yahu videoda cem dizdar diye bi adam konusuyor.. neymis besiktas stadi sadece zenginlere yonelik yapilmisda fiyatlar pahali olacakmis.. ulan kombinenin fiyati belli rakiplerininkinden daha ucuz.. hemde seyirci sikintisi cekilen futbola
rüzgar poyraz....nnn.. 5 yıl önce
burak cem dizdsr la ilgili yorumların süper güzel tespitleer CEM dizdarı savunanlar adamın bjk yorumlarına kulayınızla iyi dnlşyn gtnzle degil birde fb yormlrn dinlyin cen dzd 2 aziz yldrn yalakasıdır 2. sinan engin dir unutnlr 1 fb 1 bjk tv yorularını okuyun
Ahmet 5 yıl önce
Cem Dizdar hakkında en ufak bir fikrin olmadan konuşma. Adam çarşının içinden gelen 12 yaşından beri beşiktaş maçlarını kaçırmayan bi adam. Sen ne yaptın bu klüp için?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın