Çarşı Seba için yas ilan etti!

Beşiktaş Futbol Kulübü'nün efsane başkanı Süleyman Seba'nın vefatı sonrası Siyah Beyazlıların taraftar grubu Çarşı yas ilan etti.

GÜNDEM 14.08.2014, 01:53
4326
Çarşı Seba için yas ilan etti!

Beşiktaş Futbol Kulübü'nün efsane başkanı Süleyman Seba'nın vefatı Beşiktaş taraftarını derinden üzdü.

Başkan Süleyman Seba'nın akşam saatlerinde vefat haberinin duyulması takım taraftarlarını hüsrana boğdu. Beşiktaşlılar, Sosyal medyada baş sağlığı dileyip üzüntülerini dile getirdiler. Twitter'da ise kısa bir süre içerisinde #SüleymanSeba hashtagi birinci sırada yer aldı.

PROFİL FOTOĞRAFLARI KARARTILDI

Twitter'da çeşitli fan sayfaları bütün Beşiktaşlılara profil fotoğraflarını karartmalarını istedi. Aynı zamanda taraftar grubu Çarşı ise, yas ilan edip, bütün Beşiktaşlıların da Beşiktaş bayraklarını asmaları için çağrıda bulundu.

İşte Çarşı'nın taraftarlara çağrısı;

KAYNAK : SPORX

Yorumlar (10)
Hakan 6 yıl önce
Seba gitsin Ahmet dursun diyenler şimdi değerini anlıyor mu? Beşiktaş'a en son gelen "adam" Süleyman Seba'dır. Serdar Bilgili haricinde gelen bütün başkanlar resmen at pazarından çıkma kalitesiz insanlar oldu. Hatta kaybedenlerin bile bir bölümü öyleydi. Ah ah şu stadı göremeden gitti ya ben ona yanarım. Kaç yıldır hastalıklarla boğuşuyordu. Belliydi gideceği ama biraz daha... Biraz daha...
ilkan kabakcı 6 yıl önce
ben 5 6 yaşlarında onun metin ali feyyazıyla beşiktaşlı oldum ruhun şad mekanın cennet olsun büyüksün SEBA stadın ismi SEBA olsun
kartal 6 yıl önce
hadilan orda sebaya yapmadiniz kalmadi,yasilan etmisler siz ancak bayram ilanedersiniz,mileti salak yerne koymayinlan..cakal gurubu.....,.,.,.
Serdar Yılmaz 6 yıl önce
İstediğiniz oldu, SEBA gitti. 3 tane bilet için, hayatınız boyunca rüzgar nereden estiyse o tarafa döndünüz. Düşün Beşiktaş'ın yakasından.
çağdaş 6 yıl önce
bu alemde tek gerçek taraftar çarşıdır diğerlerii çakal oğlu çakaldır !!!
sefa 6 yıl önce
allah çarşıyı başımızdan eksik etmesin.. çarşı dahada büyüyecek bundan sonra.. e-bilet de olsa başımıza yıldırımda düşse staddayız bundan sonra.. tribünleri çarçakala yedirmeyizz.. beşiktaşın gerçek taraftarı çarşıdır diğerleri olsa olsa ayak takımıdır
onur topuz 6 yıl önce
Arkadaşlar sizlerden ricam burada lütfen küfürlü kelime kullanmayın, o söyle demiş bu böyle demiş bırakın artık Süleyman Seba öldü babamız öldü bütün takımların sevdiği taraftarların ayakta alkışladığı insanı kaybettik herkes siyah formasını giysin bayrağını assın cuma günü feriköy mezarlığında fenerbahçeli galatasaraylı herkes olacaktır hep birlikte uğurlayalım onursal başkanımız için sizlerden ricam küfürü bırakalım e-bilet vs bırakın artık o inönü dolacaktır daima olaylar çıkmasın takıma süleyman seba babası ile konuşmayıp nasıl beşiktaş ta futbol oynamış her şeyi adamış ise bizlerde adayalım bizlerde gönül verelim sahip çıkalım takıma formamıza renklerimize Bütün beşiktaş taraftarı bizler iyi ve kötü günde birbirimize sahip öıkmamız gerek
Özgür 6 yıl önce
Hayatımda gördüğüm en yavşak taraftar topluluğudur çarşı.. Bende anadan doğma beşiktaşlıyım ancak bu çarşıdan tiksiniyorum! Ne kadar rantçı, çıkarcı, fırsatçı ve fesatçı adam varsa hepsi çarşının içinde.. Zamanında da birileri tarafından mamalanırken Ahmet dursun Seba gitsin diye bir taraflarını yırtıyorlardı. Şimdi kalkıp'ta Seba sevdalısı gibi davranmaları çok komik.. Şunu herkes bilsin çarşının sevdası ne Sebaya ne de siyah beyaz renklere çarşının asıl sevdası doların yeşiline!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın