Çarşı İle Birlikte İzleyecek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş ile Asteras Tripolis arasında oynanacak UEFA Avrupa Ligi C Grubu ilk maçını taraftar grubu Çarşı ile birlikte tribünde izleyecek.

Çarşı İle Birlikte İzleyecek

Yapılan açıklamaya göre; Yarın Ankara'dan İstanbul'a gelecek olan Kılıçdaroğlu, Beşiktaş'ı tribünden destekleyecek.


"Beşiktaş'a başarılar diliyor ve galibiyeti alkışlamaya gidiyorum" diyen Fenerbahçe taraftarı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın saat 20.00'de İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak maçı Çarşı Grubu ile birlikte tribünden izleyecek.

Kaynak: DHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
nouma
nouma - 5 yıl Önce

komik insan :)) bu şekildemi oy kovalamaya başladınız artık doru düzgün muhalefet yapan birileri olsa şu an bu durumda olmazdık zaten siz maça gelin beşiktaş taraftarı bütün oylarını size verir emin olun hey allam yaa...

fırsatçı
fırsatçı - 5 yıl Önce

Fırsatçı

fırat öztürk
fırat öztürk - 5 yıl Önce

ulan bu ünlüyse yok daha neler eşşeğin önde gideni amk :)

kartalim
kartalim - 5 yıl Önce

besiktasimi siyasete alet etmeyin ,gecen sene olanlari gorduk

recai
recai - 5 yıl Önce

klüp başkanı ormanın korkudan gıkını çıkarmadığı bir ortamda çarşıyı savunmak için Kemal beye teşekkürler.chp ye bugüne kadar o vermedim vermemde bir ülkücü olarak ama sezarın hakkı sezara.çarşıya darbeci demek rezilliktir.beyin fukaralığıdır.senelerce askerleri darbeci diye işerde tuttular uydurma yalan delillerle şimdide çarşıya aynısını yapıyorlar.kimi kandırıyorsunuz kendinizden başka?elbet devran dönecek bu millete bu eşkiyalıklarınızın bu iftiralarınızın hesabını vereceksiniz.Yukarda Allah var.

erhan
erhan - 5 yıl Önce

ulan bi orası kalmıştı karıştırmadığın düşün yakamızdan defolun gidin ...

ibrahim kartal
ibrahim kartal - 5 yıl Önce

herhalde gelecek. çarşı' ya gezi olaylarından dolayı vefaborcu var. çarşı bu olaylarda çok sempatızan kazandı ama bi o kadar da onu seven insanları kaybetti.

sentax
sentax - 5 yıl Önce

ben beşiktaşlıyım, çarşıspor ne yapıyorsa yapsın. bende ülkücüyüm ama solcu değilim olmak zorunda da değilim. ya devlet başa ya kuzgun leşe.