Çarşı'dan Olcay Şahan'a destek

Az Alkmaar ile oynanan ve 4-1 kaybedilen hazırlık maçında Olcay Şahan'ın ıslıklanmasına Çarşı grubu çok sert tepki verdi.

GÜNDEM 13.11.2016, 14:25 13.11.2016, 14:32
849
İşte dünyaca ünlü Çarşı grubunun sosyal medyadan yaptığı açıklama

Beşiktaşımızın oyuncusunu ıslıklayanları uyarıyoruz!

Sizi ıslıklarsak rüzgarıyla Dolmabahçe'ye dökülürsünüz...

Beşiktaş tribünleri renkli değildir.

Yorumlar (4)
Hakan gerboğa 4 yıl önce
BEŞİKTAŞIMIZIN ZOR GÜNLERİNDE GELEN VE MÜCADELE VEREN HER FUTBOLCUMUZ DEĞERLİDİR, ISLIKLANMAMALIDIR.BU İNSANLAR ÖVGÜYÜ VE SAHİP ÇIKILMAYI HAK EDİYORLARDIR BURADAN PROTESTO EDENLERİ KINIYORUM BİR BEŞİKTAŞ'LI OLARAK.
ismudur 4 yıl önce
BEŞİKTAŞ EMEĞE SAYGIDIR BEŞİKTAŞ AHDEVEFADIR LÜTFEN UNUTMAYIN UNUTTURMAYIN OLCAY ONU ISLIKLAYANLARDAN 100 KAT DAHA BEŞİKTAŞLIDIR
Gencer 4 yıl önce
Olcay şu anda iyi giden takımımızın bir oyuncusu ve özveriyle bir şeyler yapmaya çalışıyor.beğenelim veya beğenmeyelim Beşiktaş formasını giyen her futbolcu bizim canımız ciğerimizdir.
Mesut 4 yıl önce
Islıklanması bencede yanlış
Ancak ben 2 sezondur diyorum olcay Beşiktaş ta oynayacak kaliteye sahip değildir iyi bir insan iyi bir Beşiktaş lı iyi bir abi iyi bir arkadaş olabilir bütün bunlar iyi bir futbolcu olacağını göstermez ayrıca ona verilen fırsatın yarısı kerim e verilse belkide bu gün ilk on birin değişmezi olurdu kerim sonuçta bu oyuncular profesyonel olmakla övünürler o zaman bu olaydada profesyonel olsunlar duygusal değil