çArşı, Bilic'e sahip çıktı

Beşiktaş'ın gönderilmesi gündemde olan teknik direktörü Slaven Bilic hakkında siyah beyazlıların taraftar grubu çArşı'dan açıklama geldi.

GÜNDEM 20.05.2015, 17:15
çArşı, Bilic'e sahip çıktı
çArşı, soyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Hırvat teknik adama sahip çıkarken yönetime de gönderme yaptı.
 
çArşı Grubu sosyal medya hesabından "stat vardı, sınırsız imkan vardı, o vardı, bu vardı, her şey iyiydi, bir bilic kötüydü he mi? reza kalsın bilic gitsin he" sözlerine yer verdi.

 

çArşı'nın açılış sayfasında 'Umudumuz Bilic'

 

Öte yandan Çarşı'nın internet sitesi forzabesiktas.com anasayfasından Bilic'e destek verdi.
 
'Umudumuz Slaven Bilic, 'Umudumuzu kimse bizden söküp alamaz' başlıklı yazıda şu ifadelere yer verildi...
 
"Beşiktaş'sa bir kez daha sıçrayamamış ve Rize'de beraberliğe razı olmuştu. Puan farkı dörde çıkmış, Gordon Milne'ye yönelik istifa çağrıları artmıştı. Süleyman Seba bile ağır eleştirilerden payını alıyor ama muhalefetin ve taraftarın yıldırıcı baskısına karşı sağlam duruşunu bozmuyordu: "Yaptığım işlerin huzuru içindeyim" diyordu Seba.
 
"Yenmek ne kadar güzelse, yenilgiyi kabullenmek de bir o kadar şereftir". Ligde şampiyonluğun gelmemesi nedeniyle Milne üzerinde baskı oluşsa da başkan Süleyman Seba devam kararı aldı. 1989'dan itibaren ise Beşiktaş fırtına gibi esmeye başladı. Üç sezon üst üste lig şampiyonluğu kazanıldı. 1990-91 sezonundaki şampiyonluk hiç yenilgi alınmadan kazanılmıştı. Böylece Beşiktaş, Türkiye tarihinde namağlup tek şampiyon unvanını kazandı..."
Yorumlar (38)
İbret 5 yıl önce
Gerçek taraftarlık budur. Kupa sevdalısı, şampiyonluk aşığı seyirciler örnek alır mı? Sanmam
HATEM KILIÇOĞLU 5 yıl önce
GÜZEL GİTAR ÇALIYOR.SAHİP ÇIKILMASI LAZIM BENCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
durukan 5 yıl önce
lafa geldimi man$et atarsiniz ama sahada bir kez olsun besiktasi desteklemeye gelmiyen siyasi taraftarin nesine inanayim 2 sene oldu piliç ne verdi bizleri renklilerin çikleti etti siz hala gordon dersiniz gordonun esamesi bile olamaz
DOĞRUSUNU YAPTI 5 yıl önce
Tam Yerinde Müdehale çArşı. Olay Bilic değil yönetim herzamanki gibi kendini kurtarıyo Bilic bu kadar şikeye şahibeye iyi bile dayandı takımda inançmı kalır böyle bir ortamda. Adam olda yönetim yıllardır olanlara ses çıkar fb gs medyasını lobilerine ses çıkarmıyosun yönetim sende bu oyunun bir parçasısın
Angaralı Kartal 5 yıl önce
Siz ey yönetim;
-Hakemlerle Biliçin sahada ettiği kadar mücadele edemediniz.
-Stadı 1-1.5 yılda bitiririz dediniz 3 yıl oldu nerede stat.
-Reza gibi Türk Milletinin nefretini taşışan şaibeli bir adama loca sattınız.
-Ve en önemlisi,Takım ligin son virajına girmişken Bodrumda ''çocuğu yaşında'' bayanla kaçamak yapan bir BAŞKAN.
Cennetmekan Süleyman Seba'yı birkez daha öldürdü bu adam.Derhal istifa etmeli...
mehmet 5 yıl önce
çarşı diyor ki siz kovmayın seneye biz kovalım.adamlığı,sosyal hareketleri ve yaşamı,dürüstlüğü,güzel bakan gözleri ve yüz hatları bir yana,Beşiktaş ıma şuan küçük gelen td oldu.yolu açık olsun profesyonelliği daha yüksek ülkeler de başarılı olacağı kanaatindeyim.başarılar dileriö.
bülent 5 yıl önce
fiko basarisizlin mimari sizsiniz. Oyuncular ve hoca en zor sartlarda üzerlerine düseni basardilar. Siz bir oynuyacak stat bile ayarlayamsdiniz t.erdogan dan basladiniz ankara da ciktiniz. Ihtibariniz 0 kisiliniz sayif faliyet 0. Türkiye de basksnlik para ile oluyor bir 6 yönetici birlesip bir sagbek alamadiniz. dize su yakisirdi hocamiz iyidir yola devam sartlar dordu... siz kimsiniz ya toplanti yapip hocayi gönderme plani kutuyorsunuz. Sziz yildirimin kesti tirnak olamazsiniz
Nazmi 5 yıl önce
Fazla uzatmaya gerek yok. Fikreti kimse istemiyor. Besiktasa 3 yil bosa kaybettirdi.suclu aramasi ve istifa etsin. Yoksa kalirsa yine ucuz kalitesiz oyuncular alacak.tine husran olacak. Bu sefer seneye 6 bin kiside maclara gitmeyecek. Benden soylemesi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın