Çare Beşiktaş'ın kendisi!

Teknik direktör Şenol Güneş ilerleyen haftalarda yaşanacak oyuncu eksikliklerini kadrosundan telafi etmeye çalışacak.

GÜNDEM 01.09.2015, 18:13 01.09.2015, 18:17
1186

 Transfer döneminin son günlerinde kaleci, stoper ve orta saha için arayışlarını sürdüren siyah beyazlılar sonuca ulaşamadı. Son olarak Marsilya'dan Steve Mandanda, Doria ve Alaixys Romao'yu kadrosuna katmaya çok yaklaşan yönetim, teknik direktör Şenol Güneş'in karasız kalması nedeniyle transferden vazgeçmişti. Transfer döneminin kapanmasıyla birlikte 2016 Ocak ayına kadar kadrosundaki oyuncularla yola devam edecek olan Güneş, ilerleyen haftalarda yaşanacak eksiklikleri kadrosundaki oyuncularla telafi edecek.

Kaleci olarak Tolga ve Günay'ın yanı sıra A2 takımın file bekçisi Veysel Sapan, sürekli olarak A takım kadrosuna dahil edilecek. Sezonun ilk 3 haftasında şans bulamayan defans oyuncuları Franco ve Miloseviç'den hazır olmaları istenecek. Güneş sol bekte görev yapan Tosic'i de stoperde kullanabilir. Sırp futbolcu antrenmanlarda zaman zaman stoper olarak denenecek.

Veli ve Tolgay'ın sakatlığı nedeniyle eksikliğin yaşandığı orta sahada ise farklı isimler şans bulabilir. Tecrübeli teknik adam sezon devam ederken yaşanabilecek sakatlık veya ceza durumlarında Serdar Kurtuluş, Pedro Franco ve genç oyuncu Eslem Öztürk'e orta sahada şans vermeyi planlıyor.


NTVSPOR
Yorumlar (9)
ADALI 5 yıl önce
Çare Adalı, Adalı Allah'ın adamı, siz renklilerin adamısınız.
TUNCAY MN 5 yıl önce
alt yapıdan oyuncumu aldın oyuncumu kazandırdın cera bjk kendisi oluyor 3 senedir aynı topcularla derbide gol dahi atamayan kazmalarla 3 kupada final dahi oynayamayan TOLGA NECİP ERSAN TÖRE OLCAY MOTTA MUSTAFA VELİ FRANCO ne kazndı ne kazanacaksın tek BA vardı oda kazmlrdan derbilerde oynayamadı şimd aynsı Q7 olacak ozaman BİLİCin SUCU NEYDİ GÜNEŞ ORMAN BU SEZONU CIKARAMAZLAR..GÜCÜ OLMAYAN ORMAN GÜNEŞ HEDEFLERİ ANADOLU TKM YAPTLR BJK GÜCSÜZ İNSNLRN KÜCÜK HEDEFLERİ BUDUR KUPA ALMK DERBİ KZNM ŞAMPİYON OMK YOKTUR FB GS GCN SNDN DA GÜCLÜ BJK OLDUGU YERDE SAYIYR7 SNR YENİLMEDGMZ TS BİLE YENEMEDİLER GÜNEŞİN BJK TOPCULARI DEMEK BİLİC GÜNEŞTEN DAHA İYİYMİŞ
Uğur 5 yıl önce
Altyapıdan gençleri oynatsınlar bu alt yapı ne için var anlamadım ki 10yılda bir futbolcu çıkartıyor
Uğur 5 yıl önce
Altyapıdan gençleri oynatsınlar bu alt yapı ne için var anlamadım ki 10yılda bir futbolcu çıkartıyor
Tipinizi 5 yıl önce
Tiplerinde meymenet olmayan kişiler Beşiktaş'ı yönetiyo, renkli maşaları sizi, çare Adalı.
Bülent 5 yıl önce
Bizim alt yapi bos. Para yatirmiyorlarki. Vereceksin u 23 e bir visionlu hoca. Eski prof. Leride u lsra dagitacaksin memleketin her yerinde scoutlari salacaksin 8 sene sonra ajax gibi tik tik cikartirsin. Biz skorcu taraftar degiliz emege saygi yanliz icraat yok ton la yalsn dolan. 18 mio elde ettin. Gomez kira. Tosici siktir et. Bek 2 mio. Rhodolfo 3 mi 4 mi. Q 7 lafi olmaz. Bukadar eksigi olan bir takimda 5 mio transfer bursa daha cok etti ts fark atti fb uctu gitti.
uğur 5 yıl önce
hoca artık kaleye kendin geçersin olmazmı
bjk 5 yıl önce
benim burdan fikoya bir önerim olacak sen BEŞİKTAŞ gibi bir takımı yani milyonlara mal olmuş bir takımın yani kurumun desem yanlış olmaz bir bakıyorum cinconla koltuk temas bir bakıyorurum aziz ile atışma sataşma ama aziz bakıyorum senin hakından geliyor senin arkanda Ç@RŞI gibi taraftar grubu var sen korkak hareket ediyosun BEŞİKTAŞLI ÖLÜM OLSA ucunda korkmaz BUNU ATLARIMIZ GİBİ çanakkale ŞAVASINDA GÖSTERDİ BJK Lİ NEFERLERİMİZ bütün ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN aziz gelince yanlız onu ve tüm kamuoyunu susturucak biri var önce ALLAH sonra SAYIN SERDAL ADALI bunu tüm kamuoyu ve hakem nonoşlarıda biliyor SERDAL ADALININ gelmesini istemiyorlar nedenmi ARKADAŞLAR SERDAL ADALI MİZYONU ÇOK GÜÇLÜ KOLAY KOLAY BAŞA ÇIKAMAZKARDA ONDAN BEŞİKTAŞIMIZ 90 92 YILLARDA OLDUĞU GİBİ AMBORGO KOYAR LİGE FİKO RENKLİLERİN İŞİNE GELİYOR KOLAY LOKMA ÇÜNKÜ KENDİSİDE BİLİYOR BUNLARI
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın