Canlı yayına bağlandı! Ve Beşiktaş...

Beşiktaş'a transfer olacağı iddia edilen Fenerbahçeli Gökhan Gönül hakkında menajeri Ahmet Bulut açıklamalarda bulundu. Gökhan Gönül, Beşiktaş'a transfer olacak mı?

GÜNDEM 20.04.2016, 18:39 20.04.2016, 18:40
17398
Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Gönül'ün menajeri Ahmet Bulut, Gökhan Gönül'ün transferi hakkında Radyospor'a açıklamalarda bulundu. Bulut, Gökhan Gönül'ün transfer önceliğinin Fenerbahçe'de olduğunu iletti. Bulut, "Gökhan Gönül'ün transferi için şu anda Beşiktaş ile bir görüşme olmadı ve sezon sonuna kadar da bir görüşmemiz olmayacak. Yurt dışından bazı telefonlar, teklifler alıyoruz, normal. Tekliflerin olmaması anormal bir durum." dedi.

GÖKHAN GÖNÜL, FENERBAHÇE'DEN AYRILACAK MI? 

Gökhan Gönül'e transfer teklifler gelmesinin gayet normal olduğunu ifade eden Bulut, "Gökhan'ın sezon sonunda sözleşmesi bitiyor ve bizim önceliğimiz Fenerbahçe tabii ki ve şu anda Türkiye'den kimseyle görüşme olmadı. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ne zaman isterse o zaman Gökhan Gönül'ün transferi için görüşeceğiz" şeklinde konuştu. 

BEŞİKTAŞ'TAN GÖKHAN GÖNÜL'ÜN TRANSFERİ İÇİN AÇIKLAMA

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albrayrak, Gökhan Gönül'ün transferi hakkında, "Gökhan Gönül ve Mehmet Topal’ın kulübüyle sözleşmeleri bitiyor. Bu konuda bazı yakıştırmalar yapılıyor... Bir temasımız yok ama bu tip oyuncuları kim kadrosunda görmek istemez" ifadelerini kullandı.
Yorumlar (14)
Mbia'yı Alın ! 5 yıl önce
Mbia'yı alın, Topal'ı istemiyoruz, Aras'ı da istemiyoruz, onun yerine Pione Sisto'yu alın.
Mbia'yı Alın ! 5 yıl önce
Mbia'yı alın, Topal'ı istemiyoruz, Aras'ı da istemiyoruz, onun yerine Pione Sisto'yu alın !
Mbia İş Yapmamış Mı 5 yıl önce
Çinliler salaktı da ondan para verip aldı dimi, Mbia, Atiba'dan bile daha iyidir, özellikle hava toplarında, Aras dediğin de onun bunun torpillisi olarak demir atcak kulübe, Olcay gibi, yatırım falan hikaye, ülkeyi bölmek isteyenleri umutlandırıp çanak tutmak için proje transferi o, nasıl Pkklılar'a şehit diyen Truva atını Barça'ya gönderdiler, bu da aynı projenin maşası, Pione Sisto, Aras gibi 10 tanesini top diye oynar.
rmz brm1903 5 yıl önce
Beşiktaş adı geçen futbolcuların hiç birini almaz bence neden derseniz artık büyük düşünme zamanı gelmiştir daha genç daha kaliteli oyuncular gelir diye düşünüyorum.
Kartalizi 5 yıl önce
Trabzonspor'da iş yapmamış oyuncuyu ne yapacağız. M.Topal ve Gökhan BEŞİKTAŞ'a yakışır gelirlerse kesin alınmalı ama Caner kesinlikle alınmamalı. Aras'ı neden istemiyoruz Ermeni olduğu için mi artık bırakalım bu din millet işlerini... Yeter futbolda sporda öyle şey olmaz
fdsfds 5 yıl önce
Neye bakacaktik ya? Topraklarimizda hala gözü olan milletlerden biridir Ermeniler. Bunu gözardi eden sen neyin nesisin kardes?
BJK 5 yıl önce
31 yaşındaki adamı alacaksında ne yapacaksın. Ben Beşiktaşın bu adamı alacağını hiç sanmıyorum, Beşiktaşın transfer politikasına aykırı. Bize genç ve dinamik oyuncular lazım. İki yıl sonra emekliye ayrılacak oyuncular değil.
rmz brm1903 5 yıl önce
Beşiktaş adı geçen futbolcuların hiç birini almaz bence neden derseniz artık büyük düşünme zamanı gelmiştir daha genç daha kaliteli oyuncular gelir diye düşünüyorum.
Mbia'yı Alın 5 yıl önce
Mbia'yı alıni Topal'ı istemiyoruz, Aras'ı da istemiyoruz, onun yerine Pione Sisto'yu alın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın