Caner geleceğiyle ilgili net açıklamalarda bulundu

Beşiktaş'ın başarılı futbolcusu Caner Erkin, transferini açıkladı.

GÜNDEM 01.06.2017, 17:35 02.06.2017, 03:35 kartalbakışı.com
1058

Beşiktaş'ın İnter'den kiraladığı Caner Erkin, yayıncı kuruluşa çarpıcı açıklamalarda bulundu. Caner, geleceğiyle ilgili net açıklamada bulundu.

İşte caner Erkin'in açıklamaları;

Beşiktaş'a kendi isteğimle geldim

Osmanlıspor maçından sonra güzel bir şekilde taraftarımızla şampiyonluğumuzu kutlayacağız. Bu sene benim için buruk bir şampiyonluk oldu. Çünkü sakatlığımdan dolayı az süre aldım. Arkadaşlarımı dışardan izlemek bana daha zor geldi. Beşiktaş'a kendi isteğimle geldim ve burada olmaktan, oynamaktan dolayı çok mutluyum.

***

Sakatlandığımda çok ağladım

Farklı bir kulüpten geldik ve burada camiaya kendinizi göstermek istiyorsunuz. O yüzden bizim için bu şampiyonluk daha bir mutlu etti bizi. Hocayla aramda bir sorun olmuştu ve Fenerbahçe'den ayrılmıştım. Inter'de de bir anlaşmazlık oldu ve Beşiktaş'a gelmek istedim. Beşiktaş taraftarı bizi inanılmaz sahiplendi. Onların bize verdiği desteğe biz de şampiyonlukla cevap verdik. Fenerbahçe taraftarı ile konuşurken herhangi bir sorun yaşamıyoruz. Sakatlığımın uzun süreli olduğunu öğrenince çok ağladım ve üzüldüm. Çünkü Beşiktaş'a yeni gelmiştim ve kendimi görmek istiyordum. Ama bana herkes detsek oldu. Şu anda yüzde yüz gibiyim ama ufak tefek ağrırlarım var.

***

Gelecek sezon Beşiktaş'tayım

Resmi olarak bir şey yok ama gelecek sezon Beşiktaş'ta forma giyeceğim. Önümüzdeki senelerde de burada olmak istiyorum. Gökhan ve ben hücuma çıkmayı seven futbolcularız. Şenol hocanın bizden ofansa çıkmamızı istemesinden mutluluk duyuyoruz. Özeleştiri yapma gerekirse ben arkada çok fazla duramıyorum. Ben Gökhan gibi çok iyi koşu yapamam ama çok asist yaparım. Oynamadığım maçlarda sahaya atlamak istiyorum. Biz lyon'dan daha fazla hak eden taraf bizidk ama olmadı. Tosic ve Mitrovic'e Lyon maçından sonra destek olduk.

Yorumlar (0)