Caner Erkin'de flaş karar!

Yönetim, sezon sonunda sözleşmesi bitecek oyuncular ile kiralıklar konusunda kararını verdi. Sadece Mehmet Topal ve Gökhan Gönül’ün kalması için her şey yapılacak. Caner için bile ısrarcı olunmayacak.

GÜNDEM 26.03.2016, 23:39 26.03.2016, 23:42
6670

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da Ahmet Nur Çebi ile aynı mekanda yemek yiyen Caner Erkin hakkında Fenerbahçe yönetimi flaş bir karar verdi.Beşiktaşla transfer görüşmesi yapan Caner Erkin için Fenerbahçe yönetimi radikal bir karar aldı.Beşiktaşlı yöneticilerin kısa bir zaman içinde Caner Erkin ile tekrar masaya oturucağı öğrenildi..


Fenerbahçe’de yönetim, geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da sözleşmesi biten oyuncular ile masaya oturmak için aceleci davranmıyor. Futbolcuların motivasyonlarının bozulmaması için ligin bitimi bekleniyor. Ancak yönetim, kontratı sona erecek 10 oyuncu ile 3 kiralık futbolcu konusunda nasıl bir yol haritası izleyeceğini belirledi.


5 İSİMLE YOLLAR AYRILACAK

Buna göre kiralıklar Markovic, Abdoulaye ve Fabiano’nun bonservisinin alınması için girişimde bulunulmayacak. Sözleşmesi sona erecek olan Alves, Kadlec, Meireles, Mehmet Topuz ve Serdar Kesimal ile yollar ayrılacak. Mehmet Topal, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Uygar Mert Zeybek ve Hakan Cinemre’ye ise yeni kontrat önerilecek.

TOPAL VE GÖKHAN İÇİN ŞARTLAR ZORLANACAK!

Ancak bu oyunculardan sadece Topal ve Gökhan’ın takımda kalması için yönetim tüm şartları zorlayacak. Adı Avrupa kulüpleri ile anılan Caner dahil diğer futbolcular konusunda ısrarcı bir tutum sergilenmeyecek. Yönetimin sunacağı tekliften çok daha yükseğini isteyen olursa, yollar ayrılacak.
Yorumlar (2)
siyah beyaz 5 yıl önce
avrupaya gitsin beşiktaşın köybaşısı var bize yakışacak oyuncular lazım ş.ligine gidersek sağ bek stoper ve bir tane de önlibero lazım benim görüşüm 3 oyuncuyla orayıda karıştırırz
Demba Ba 5 yıl önce
Bize fenerin çirkef eskileri değil karakterli oyuncular lazım