"Caner Erkin belki ama Gökhan Gönül daha yakın"

Yemen Ekşioğlu, Caner Erkin-Gökhan Gönül ikilisinin menajerliğini yapan Batur Altıparmak yaptığı görüşmenin detaylarını yazdı: "Caner mi Gökhan mı? Hangisi derseniz, Gökhan Beşiktaş'a daha yakın."

GÜNDEM 21.04.2016, 18:20 21.04.2016, 18:22
3502

 Yemen Ekşioğlu, "Manisa'ya akın" başlıklı bugünkü yazısının final bölümünde Beşiktaş - Caner Erkin flörtüne dikkat çekmişti. Ekşioğlu, Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak'la yaptığı görüşmeyi şu şekilde aktarmıştı:

"Kendisinden izin alarak yazıyorum. Ahmet Nur Çebi ile bir ön görüşme yaptılar. Ama hedeflerinin ilk olarak Avrupa olduğunu söylediler. 'Avrupa defteri olmadığı tardirde o zaman Türkiye'deki görüşmeleri yapabiliriz' dediler. 'İlk tercihimiz -tabii ki hocanın durumuna bağlı- Fenerbahçe olacaktır' dediler. Ama benim anladığım yurt dışı olmazsa Caner Beşiktaş'ta..."

Yemen Ekşioğlu, Batur Altıparmak'la yaptığı görüşmenin daha detayla halini ise bugün yazdı. İşte Yemen Ekşioğlu o görüşme ile ilgili izlenimleri ve Beşiktaş'ın transfer ihtiyaçları ile ilgili tespitleri:
İlişkili Haber
'Yurt dışı olmazsa'

"Önceki gün Batur Altıparmak'la yaptığım konuşmayı aktarmıştım. Batur, Caner Erkin'le ilgili, 'Abi bu konuyla ilgili bir çok kişi konuşuyor. Ancak bizim büyük olasılıkla yurt dışında oynama niyetimiz var. Eğer yurtdışı olmazsa yurt içini deneyeceğiz' demişti. 'Yurt içindeki adresiniz Beşiktaş mı olur Fenerbahçe mi' sorusuna verdiği cevap ise çok ilginçti: 'Önce Fenerbahçe ile görüşeceğim. Sonra birinci tercihimiz Beşiktaş olacaktır.'
İlişkili Haber

Mario Gomez'in Beşiktaş kararı!


'İsmail varken Caner...'

"Ancak Caner'in Beşiktaş'a transferi konusunda İsmail Köybaşı'nın varlığına dikkat çekti. Çünkü İsmail de Batur Altıparmak'ın oyuncusu. 'Kendi silahımızla kendimizi vurmayalım' demeye getirdi yani. 'İsmail de bu sene iyi bir performans gösterdi' diye ekledi. Asıl mesajı ise Gökhan Gönül'le ilgili olanıydı. Çünkü Gökhan Gönül'e, Beşiktaş'ın daha çok ihtiyacı olduğu ortada. Beşiktaş cephesinin, 'Gökhan Gönül'e daha sıcak bakarız' dediklerini aktardı.

'Sola değil sağa lazım'

'Bu konuşmalardan ne çıkardın?' derseniz. Caner Erkin'in, Gökhan'ın gönlünün Beşiktaş'ta olduğu gerçek. 'Kim daha yakın?' derseniz... Yaşanan olaylar, sezon içindeki gelişmeler ve Yemen Ekşioğlu olarak edindiğim intiba şu; Gökhan Gönül Beşiktaş'a daha yakın. İsmail ve Tosiç'in varlığını düşünerek söylüyorum, bana sorarsanız Beşiktaş'ın sol bekten daha çok sağ beke ihtiyacı var. Beck ağır, dönemiyor, atağa katılamıyor. Bunun bu sezon acısı çekildi.
Yorumlar (7)
Hadi Len Ordan Başlatmayın İsmail'inize 5 yıl önce
İsmail'in olduğu yerden daha çok gol yedik, başlatmayın kendi silahınıza, defolsun gitsin İsmail, kapının önüne koysan kim alır, milli takıma bile seçilemiyor, Caner'e Inter bile talip, CL'de oyniycaz biz, İsmail iyi oynamışmış, 2-3 maç iyi oynadı diye adamı göklere çıkardınız, İsmail'i bize çakcaklar, kendileri daha iyi adam alcaklar, yıllardır Beşiktaş'ı sömürdüğünüz, kullandığınız yeter, sizin yüzünüzden beğenmediğimiz Hilbert'ten sonra bile adam gibi bek görmedik.
İsmail'in yüzünden Uefa'dan elendik ulan 5 yıl önce
Bir de utanmadan kendi silahından bahsediyor, ulan terbiyesiz, daha iyisi varken kötüsüne neden razı olalım, İsmail kadar yeteneksiz bek yok Süper Lig'de.
BJK 5 yıl önce
Gökhan Gönül karakteriyle tam bir Beşiktaşlı olurda. Arkadaş yaşı uygun değil bence. Bu yaştaki adamı ne yapacağız. Bize emekli olmayamı gelecek bilemedimki.
Pelin 5 yıl önce
Bu kadar da ağır elestirmeyin ismail i bence adam iyi oynar göklere cikartilir biraz kötü olsun yerin dibine sokulur ismail in tırnağı olamaz ikiside her anlamda böyle karaktersiz disiplinsiz oyuncuların Beşiktaş ta işi yok.
Pelin 5 yıl önce
bunlar futbolcu olabilir ama insanlar her zaman iyi olmayabilir herkes o kadar ağır eleştiriyor ki çoğu zman hayret ediyorum valla. Beşiktaş takı karakter disiplin arkadaşlık bunlara fazla gelir kaldrmazlar gelmesinler bunun gibiler
Yalnizkartal 5 yıl önce
Durmussunuz 31 yasindaki adami aliyorsunuz. Yokmu baska altarnatif Bjk ya 5-6 sene hizmet edecek biri yalnis transfer baskasini arayin sonra ah vah demeyin
ahmet 5 yıl önce
caner olmazsa zaten sol bek alınacak ismailin yeri zaten garanti değil 27 yaşında bonservsi olmayan tecrübeli bir futbolcu kaçırılır mı alın