Caner'den Bein Sports'a açıklamalar

Beşiktaş'ın başarılı isimlerinden Caner Erkin, beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 01.02.2017, 17:03 02.02.2017, 13:38 kartalbakışı.com
1346

Caner Erkin'in öne çıkan açıklamaları şu şekilde:

"Öncelikle hemen hemen 3 aylık bir süreyi doldurduk. Koşulara başladık. Süreç iyi gidiyor. Hafif ağrılarım oluyor ama doktorlar da bunların olacağını söylediler. 1,5-2 ay gibi bir sürede hazır olmaya çalışacağız." 

"Sahaya gidiyorum, taraftar olarak maçı izlemesi çok zor oluyor. Sahaya atlamak istiyorum, çok heyecanlanıyorum. Bakmak, izlemek gerçekten kötü. Bu süreçte rüyalar gördüm, maçta oynuyordum. Bunları anlatmaya kalkasam çok uzun sürer."

"Futbolcu tabii bu işi bu ama ben daha çok eğlenmek de istiyorum. Kendim de maç yaparken zevk almak istiyorum. Sakatlık süreci ile ilgili erken döneceğim gibi gözüküyor."

"Kötü oynadığında da büyük takımların kazanması lazım. En üstte ligi bitireceğimizi düşünüyorum. Kadromuz çok kaliteli ve sonuçta artık her sene şampiyonluk hedef olmalı ve Avrupa Ligi'nde de finale kadar gitmeliyiz."

"Beşiktaş'a gelirken hafif tepkiler olacağını biliyordum. Beşiktaş taraftarı beni sahiplendi. Beşiktaş'ta kalmak istiyorum. Onlar da sanırım benimle devam etmek istiyorlar."

"Avrupa Şampiyonası'nda elendik ama demek ki kötü mücadele ettik. Bizim için kısa bir serüven oldu. Artık yaptığımız hataları yapmayacağız. Dünya Kupası için de her zaman bir şansımız var. Artık bütün turnuvalarda olmak zorundayız. Geçmişte çok kaçırdığımız turnuva var ve bunun için savaşmalıyız. İlk önce turnuvaya katılmalıyız ve sonra da bunun  tesadüf olmadığını göstermeliyiz."

"Derbilerin sonuçları hiçbir belli olmaz. Centilmence olması lazım. Futbolcular sahada centilmen olsa, seyirci de ona göre tepki verecek."

Yorumlar (0)