Camiayla Kenetlenecek

Beşiktaş Yönetimi, stadın ismine Süleyman Seba eklenmesi için Vodafone ile görüşmelerini sıklaştırdı.

GÜNDEM 08.09.2014, 02:20
Camiayla Kenetlenecek

Seba’nın Türk futbolunda en çok saygı gören bir isim olduğunu söyleyen siyah-beyazlılar, Vodafone Arena’nın “Süleyman Seba” ile birlikte anılmasının getirisine dikkat çektiler. Beşiktaş Yönetimi, çeşitli formülleri şirkete ulaştırarak, onları ikna etmeye çalışacak.

Süleyman Seba’nın vefatından sonra taraftarın ve camianın baskısı  karşısında yeni stada efsane başkanın isminin verilmesini planlayan Beşiktaş Yönetimi, konuyu Vodafone yetkililerine iletti.

Vodafone CEO’su Vittario Colao’ya stadı gezdiren siyah - beyazlı yönetim, Seba isminin marka değerini anlatarak, Türk futbolunda en çok saygı gören isimlerin başında Süleyman Seba’nın olduğu aktarıldı. Yeni stat bitene kadar isim konusunda camianın ve taraftarın özlemini mutlu sonla bitirmek isteyen Beşiktaş Yönetimi, bu konuda çeşitli formülleri Vodafone Yönetimi’ne sunacak. Galatasaray Yönetimi’nin, Ali Sami Yen formülü de içinde olmak üzere hazırlayacağı çeşitli isim projelerinden birini kabul ettirmeye çalışacak.

Hazırladığı çeşitli reklam kampanyalarıyla Beşiktaş taraftarının gönlünü şimdiden kazanan Vodafone Yönetimi’nin de içerisinde Süleyman Seba isminin yer alacağı projeler üzerinde çalıştığı vurgulandı. Kulüple ortak çalışacak olan Vodafone yetkilileri hem kendi markaları ezilmeden hem de camianın ve taraftarların beklentilerine cevap verebilecek bir şekildeki projeyi hayata geçirmeye çalışacak.

Camiayla kenetlenecek

Öte yandan sadece Süleyman Seba ile projelerini sınırlamak istemeyen Vodafone, camiaya mal olmuş, Beşiktaş tarihinde kök salmış bir çok efsanenin isminden de tanıtımlarında yararlanmayı planlıyor. Beşiktaş ile yaptığı uzun süreli anlaşmaya sadece ticari bir misyon yüklemek istemeyen Vodafone, uzun yıllar Beşiktaş camiasıyla kenetlenmenin de hazırlıklarını yaptığı öğrenildi.

 

Kaynak :  MİLLİYET

Yorumlar (8)
Vodafone 5 yıl önce
valla vodafone için de güzel fırsat açıkcası böyle bir jestle hem beşiktaşlıların hemde dünyaya renkli at gözlüğüyle bakmayan futbol severlerin takdirini ve sevgisini kazanır. Süleyman Seba Vodafone Arena. Sponsorluğun da en önemli artısı insanların gönlünü kazanmak, markaya sevgi ve bağlılık aşılamak değil midir zaten.
mahmut 5 yıl önce
yaparlar merak etmeyin. çünkü vodafone için ilk defa tüm stad inşaatı sponsorluğu söz konusu. 150 milyon dolar veriyorlar boru değil.
Cemal 5 yıl önce
Suraya bak. Ne bicimsiz stad bu, igrenc, fikretten iyi birsey beklenmezdi zaren!
mustafa işcan 5 yıl önce
beşiktaşımızın yönetim yol yakınken stadın kapasite sorununuda bir çözseler ben çok sevinecem keza 41903 kapasiteli stat bize yetmez en az 50 bin kapasite olmalı beşiktaş taraftarını lütfen kimse küçümsemesin beşiktaşımıza kesinlikle 50 bin kapasiteli stat olmalı beşiktaşımızın değerli yöneticilerine duyrulur...stat kapasitesi 50 bin olmalı....
mustafa 5 yıl önce
lan stadın şekli bile yazıldı ya buraya. hahaha. ortalık çekirge gibi renkli dolu dikkat. o stadyumda size koyacaz ve her halukarda bize güzel.
Nedim 5 yıl önce
Bu stad bir boka benzemiyor,antrenan sahasi olatak kullanilsa daha iyi olur!
mustafa 5 yıl önce
biz zaten sizinle sadece antrenman yapıyoruz. anlamadın mı.
Haluk 5 yıl önce
Ben seni stad cevresinde bir yakalarsam dove dove aptala ceviririm. Mustafa boku!