Büyümemiz Engellenemez

“Biz bu işi son haftaya, son maça, son dakikaya kadar kovalayacağız. Kimsenin şampiyonluğu garanti değil. Kasımpaşa maçı bizim için kırılma maçıydı.”

GÜNDEM 20.04.2015, 09:38
1257
Büyümemiz Engellenemez

Farklı Kasımpaşa galibiyeti ve sonrasında Galatasaray’ın Trabzon’da yenilmesiyle gelen liderlik Beşiktaş’ta yüzleri güldürdü.

Ligde, Kasımpaşa sınavına kadar oynanan son iki karşılaşmada 5 puan kaybeden siyah beyazlıların 5-1’lik zaferi hem yönetimin, hem de oyuncuların morallerini yükseltmeye yetti...

İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, şampiyonluk yolunda en önemli engellerden birini kayıpsız aştıklarını ifade etti.

"ŞAMPİYONLUK PROVALARINA BAŞLAYABİLİRİZ"

Çebi, “Rakiplerimiz kadar bizim de mutlu son için şansımız bulunuyor. Yok sayılamayız. Kimsenin şampiyonluğu garanti değil. Önemli olan inanmak. Biz bu işi son haftaya, son maça, son dakikaya kadar kovalayacağız. Önümüzdeki haftadan itibaren Ankara’da şampiyonluk provalarına başlayabiliriz” ifadelerini kullandı.

“BÜYÜMEMİZ ENGELLENEMEZ”

Başkent'teki maçlarda taraftar desteğini fazlasıyla arkalarına alacaklarını da ifade eden Çebi, sözlerini şöyle tamamladı:

İçerideki maçlarımızı bizi yalnız bırakmayacak taraftarımız ile birlikte oynayacağız. Taraftar desteği ve havası bize ayrı bir güç katıyor. Zor günler geçirerek buralara geldik. Statsız geldik. Hocamız, oyuncularımız büyük özveri ile çalıştılar. Yoğun bir sezon geçirdik. Kasımpaşa maçı bizim için kırılma noktasıydı. Farklı galibiyetin ödülünü oyuncularımız alacak. Primler en kısa sürede hesaplara yatacak. Kimse bizim şampiyonluk kupasına koşmamızı ve büyümemizi engelleyemez.

Yorumlar (6)
fatih 6 yıl önce
dünkü trabzon 2 hafta sonra bizide yener bu senede hayal olur şampiyon olacak takım böyle sadece formsuz takımlara 5 atmaz derbi kazanır başkan ve diğer yöneticiler hakem hatalarında aziz gibi hacıosmanoğlu gibi sert açıklamalarda bulunur bu saydıklarım bu kulüpte yok dolayısıyla bu senede ağlaya ağlaya 3. olacaksınız
aslanavcisi 6 yıl önce
fatih cinconu 5 sıfır yensek neden fbyi yenemeden şampiyon oldunuz napim öle şampiyonluğu ben dersin sen
fatih 6 yıl önce
aslanavcisi hayır öyle demem 1 derbide olsa kazanmamız iyi oldu derim
Bekir 6 yıl önce
Zaman sadece birazcık zaman
kemal mn 6 yıl önce
ne büyüdünüzde bizmi görmedik borctan başke büyüdügünüz ne sakat formsuz yedek futbolcular aldınız bumu büyümek bak fb MUSA showa BA gibi medyaya degil futbolunla GOLLERINLE KONUŞUYOR benim bldgİm 6 PUAN KAZANDRDR TKMN 1 BJK MACI 2 BURSA MACLR YERE GÖRE SIGDRMDGNZ BA NE YAPTI FB BOŞ KALEYE GOL ATAMADI HİŞBİR ZOR KRTK DÖNÜM SİTRESLI MACLARDA GOL DAHİ ATAMADI YILDZ FUTBOLCU DEDİGN TKM ZOR ZAMANDA KURTATIR BUNU PASKALLA KIYASLAYANLAR VARYA YAZIK PASKAL HER FB GS BUYK KRTK MACLARDA GOL ATARDI BUNE YAPTI MEDYAYA DİNİ KULNIYOR ARTIK BA SEMPATİSİNİ YİTİRDİ ANYİPATIK OLUYOR ARTIK
RAMAZAN AKPINAR 6 yıl önce
Eğer Reza Zarrab ile büyüyeceksek hiç büyümeyelim, hatta şerefimizle küme de düşelim!.. Hiç değilse Seba'nın, Hakkı Yeten'in, Şeref Beyin kemiklerini sızlatmayın..