Büyük gaf! 'Daha lider değiliz'

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Çaykur Rizespor'da Koray'ın gördüğü kırmızı kart için 'bence ağır bir karar' yorumu dışında 'daha lider değiliz' gafını yapınca Beşiktaşlılar sinirlendi.

Büyük gaf! 'Daha lider değiliz'

 Beşiktaş'ın, Çaykur Rizespor'u deplasmanda 2-1 mağlup ettiği maçın ardından Basın Sözcüsü Metin Albayrak karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada "Çaykur Rizespor'un gördüğü ikinci kırmızı bence ağır karar. Sarı kart olabilirdi" yorumunu yaptı. Bu yoruma Beşiktaş taraftarlarından büyük tepki geldi. Koray'ın, Motta'ya yaptığı sert hareketin ardından taraftarlar dışında spor otoriteleri de bu yorum karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. 

Öte yandan Metin Albayrak, maçın ardından editörlerimizden Ertan Süzgün'e verdiği röportajda: "Daha lider değiliz, Galatasaray'ın maçı var" şeklinde konuşunca Beşiktaşlılar bu gaf karşısında yine şaşkınlığa uğradı. 
 

FUTBOLARENA

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet a.
ahmet a. - 4 yıl Önce

bambaşka kafalar yaşıyor.

babil
babil - 4 yıl Önce

Sni yonetici yapanin

Ufuk KAPLAN
Ufuk KAPLAN - 4 yıl Önce

Bu adam basın sözcüsü bir de ! İletişim alanında boşuna okuduğumuzu düşünüyorum bazen.

kafa ayarlı
kafa ayarlı - 4 yıl Önce

olum ne içtin sen kırmızı kartlara vs liderliğe ne konuşuyon öle i..ne bide basın sözcüsü olcan ..s..tir ordan

grkan
grkan - 4 yıl Önce

s. gitsin pvenk

FANTOM10
FANTOM10 - 4 yıl Önce

takımı futbol yorum programlarından takip ediyor herhalde takımla ne kadar alakadar olduğu ortada bizde bir yerlerimizi yırtalım şampiyon olacağız diye seyirci kadar bile olamadınız sayın basın sözcüsü

karakartal
karakartal - 4 yıl Önce

senin yapacağın yoruma... kırmızı yetmez en az 3 maç ceza almalı adamın ayağını kırıyordu be !

Kartallo
Kartallo - 4 yıl Önce

Kesinlikle bu görevinden alınmalı, %100 haklı olduğumuz bir konuda bile " Şirin"Görünmek adına doğruya yanlış diyen bir zat. Rakiplerimizin fırsat kolladığı bir ortamda bu tür konuşmalar olmamalı