Büyük gaf! 'Daha lider değiliz'

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Çaykur Rizespor'da Koray'ın gördüğü kırmızı kart için 'bence ağır bir karar' yorumu dışında 'daha lider değiliz' gafını yapınca Beşiktaşlılar sinirlendi.

GÜNDEM 09.02.2015, 00:48
2217
Büyük gaf! 'Daha lider değiliz'

 Beşiktaş'ın, Çaykur Rizespor'u deplasmanda 2-1 mağlup ettiği maçın ardından Basın Sözcüsü Metin Albayrak karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada "Çaykur Rizespor'un gördüğü ikinci kırmızı bence ağır karar. Sarı kart olabilirdi" yorumunu yaptı. Bu yoruma Beşiktaş taraftarlarından büyük tepki geldi. Koray'ın, Motta'ya yaptığı sert hareketin ardından taraftarlar dışında spor otoriteleri de bu yorum karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. 

Öte yandan Metin Albayrak, maçın ardından editörlerimizden Ertan Süzgün'e verdiği röportajda: "Daha lider değiliz, Galatasaray'ın maçı var" şeklinde konuşunca Beşiktaşlılar bu gaf karşısında yine şaşkınlığa uğradı. 

 

FUTBOLARENA

 

Yorumlar (29)
ahmet a. 6 yıl önce
bambaşka kafalar yaşıyor.
babil 6 yıl önce
Sni yonetici yapanin
Ufuk KAPLAN 6 yıl önce
Bu adam basın sözcüsü bir de ! İletişim alanında boşuna okuduğumuzu düşünüyorum bazen.
kafa ayarlı 6 yıl önce
olum ne içtin sen kırmızı kartlara vs liderliğe ne konuşuyon öle i..ne bide basın sözcüsü olcan ..s..tir ordan
grkan 6 yıl önce
s. gitsin pvenk
FANTOM10 6 yıl önce
takımı futbol yorum programlarından takip ediyor herhalde takımla ne kadar alakadar olduğu ortada bizde bir yerlerimizi yırtalım şampiyon olacağız diye seyirci kadar bile olamadınız sayın basın sözcüsü
karakartal 6 yıl önce
senin yapacağın yoruma... kırmızı yetmez en az 3 maç ceza almalı adamın ayağını kırıyordu be !
Kartallo 6 yıl önce
Kesinlikle bu görevinden alınmalı, %100 haklı olduğumuz bir konuda bile " Şirin"Görünmek adına doğruya yanlış diyen bir zat. Rakiplerimizin fırsat kolladığı bir ortamda bu tür konuşmalar olmamalı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın