Bursaspor'dan Beşiktaş'a ret

Bursaspor Kulübü, ikinci yarıdaki lig maçını Ankara Osmanlı Stadı'nda oynamak isteyen Beşiktaş'a olumsuz yanıt verdi. Karşılaşma, Olimpiyat Stadı'nda oynanacak.

Bursaspor'dan Beşiktaş'a ret

Olimpiyat Stadı'nın bir türlü çözülemeyen problemleri yüzünden, ligin ikinci yarısındaki maçları başka statlarda oynamayı planlayan Beşiktaş'ın planı aksamaya başladı.

Siyah beyazlı takım fikstüre göre ilk 3 iç saha maçını Mersin İdmanyurdu, Bursaspor ve Balıkesirspor ile oynayacak. Bu karşılaşmaları Ankara'ya aldırmak isteyen Beşiktaş yönetimi, Mersin İdmanyurdu ve Balıksesirspor'dan olumlu cevap aldı. Ancak, Bursaspor Kulübü kesin bir dille olumsuz yanıt verdi.

Beşiktaş yöneticisi Deniz Atalay, yeşil beyazlı kulübün olumsuz tavrı nedeniyle Bursaspor maçının Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacağını söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tamer
Tamer - 4 yıl Önce

Topspor büyük takım sanıyor kendini osuruklar

ilker
ilker - 4 yıl Önce

elbet stadımız bitecek,bursaya söylenecek tek şey,korkunun ecele faydası yok...muhtemelen sadece Beşiktaş taraftarının olacağı ortamda akıllarınca ambiyans yaratmamak için sporun dostluk kardeşlik,sevgi vb.olduğunu unutarak sadece heryol mübah tarzı bir durum..o maçta kendimiz gibi oynarsak rahat kazanacağımız bir maç...

qnr
qnr - 4 yıl Önce

Koydukca hopluyor bursa.

serdar
serdar - 4 yıl Önce

Acun Adriana limayla sikişti eser hülya yı dikti murat hadiseyi

Ali Kemal
Ali Kemal - 4 yıl Önce

Serdar ne ayaksin oglum sen?ne sacmaliyon bonzaide misin?acun esere,eser murata,murat serdara sonra herkes serdara...

MEHMET İNCE
MEHMET İNCE - 4 yıl Önce

bunları adam yerine koyanlarda kabahat,

Tarık...
Tarık... - 4 yıl Önce

Akılları sıra gs gibi körün taşı rast giderde puan mı alırız diye çirkeflik yapıyorlar , boşuna heveslenmeyin biz size her yerde çakarız...

ahmet
ahmet - 4 yıl Önce

dostun düşmanın belli olduğu günler.Yazalım tahtaya sokalım bursaya gün gelir devran döner keserin sapı bursaya girer yönetim bu toplarla hertürlü ilişkiyi kessin.ne münasebet derlerse cinsi münasebet deriz gene koyarız biraz saçma bir yazı oldu ama olsun toplar sinirlerimi hoplattı.