Bursaspor Maçına Beşiktaş Seyircisi Alınmayacak

BURSA Valiliği, pazartesi akşamı Bursa'da oynanacak Bursaspor-Beşiktaş karşılaşmasına siyah beyazlı taraftarların alınmamasını kararlaştırdı.

Bursaspor Maçına Beşiktaş Seyircisi Alınmayacak

BURSA Valiliği, pazartesi akşamı Bursa'da oynanacak Bursaspor-Beşiktaş karşılaşmasına siyah beyazlı taraftarların alınmamasını kararlaştırdı.

Valiliğin aldığı kararla ilgili olarak Bursa Emniyet Müdürlüğü yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, "22.09.2014 Pazartesi günü saat:21.30'da İlimiz Atatürk Stadında oynanacak olan Spor Toto Süper Lig 3'üncü Hafta Bursaspor-Beşiktaş Futbol Müsabakasına İl Spor Güvenlik Kurulu Kararı doğrultusunda misafir seyirci kabul edilmeyecektir" denildi.

Kaynak: DHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Baba Kartal
Baba Kartal - 4 yıl Önce

Ulkemizde olmayan Futbol artik tam anlamiyla bitmistir.(((
Seyirci- yok
Futbol- yok
Avrupa- yok
Dunya- yok
Sonuc yok iste..

Mustafa Sar
Mustafa Sar - 4 yıl Önce

Çocuklar Bursa'da bir kaza yapıp da bizi utandırmayın. Kaza derken ironi yapıyorum. Bursa nin kendi kendine düşmanlık yapıp kopardığı yaygaraya kendisinin de inanmasına her zaman çok gülmüşümdür. Bursa da Beşiktaş her zaman birinci takım olmuştur. Bir nevi Bursa Beşiktaş'ın en çok sevildiği tutulduğu takımdır. Bursa yöneticileri bu durumu da göz önüne alarak sanırım düşmanlık ilan ettiler... bu arada bursa 45 puanla düşmüştü. HATIRINA MAÇ bağlamış BEŞİKTAŞlı Futbolcu varsa allah belasını yedi sülalesine versin... bursanın beşiktaşa yaptığı suçlamanın aslı astarı olduğunu sanmıyorum ama biz beşiktşa olarak yine içi ilişkimizde o sene kadroda olan tüm topçuları ve teknik kadroyu sorgulamalıydık. Ortada bir şey tespit edilecek olsaydı sorumluları hemen kovmalıydık. BÖYLE BİR TEMİZLİK BEŞİKTAŞ'ı KÜÇÜTLMEZ YÜCELTİRDİ... Beşiktaş çürük yumurtaları atmış olurdu. Gerçi bizde çürük yumurta yd yıllarca başkanlık yaptı o ayrı hesap...

Sarı Mustafa
Sarı Mustafa - 4 yıl Önce

Ciddimisin la kaza derken ironi mi yapıyordun??? Ben de gerçek sanıp düşünmeye başlamıştım, 'Acaba neden böyle dedi, yoksa yollarda bi sorun mu var' diye. Bir de 'Bir nevi Bursa Beşiktaş'ın en çok sevildiği tutulduğu takımdır' diyerek neyi kastettin anlamış değilim. Yoksa bu da mı ironi Mustafaaaa?