Bursaspor Asbaşkanı konuştu!

Bursaspor Asbaşkanı Kemal Güler, Beşiktaş maçının ardından, "Sizin kaptanınınız bana yalvardı gelmek için" diyen Şenol Güneş'i topa tuttu.

GÜNDEM 10.11.2015, 17:34 10.11.2015, 17:36
6169

 Bursaspor'dan ayrılarak sezon başında Beşiktaş'a gelen Şenol Güneş ile yeşil beyazlı yöneticiler arasındaki söz düellosu sürüyor.

Bursa TV'de yayınlanan bir programı katılan Bursaspor Mali Asbaşkanı Kemal Güler, canlı yayında Şenol Güneş’i topa tutu. Güler, "Şenol Güneş diyor ki 'sizin kaptanınız bana yalvardı beni alın' diye. Kendisi Bursaspor’da teknik direktörken Beşiktaş yöneticilerle görüşmüş. Bu hangi spor adamlığına, hangi bu kadar dürüst olduğunu iddia eden bir adamın açıklamalarına yakışır" dedi.
İlişkili Haber
"VOLKAN ŞEN'İ ZOR DURUMA SOKTU"

Şenol Güneş'in bu sözleriyle Volkan Şen'i zor duruma soktuğunu savunan Güler, şöyle devam etti:

"Volkan Şen şu an başka takımda oynuyor. Seversin sevmezsin ama o başka takımın milyonlarca taraftarı var. Bu çocuğu ne pozisyona soktu! 'Beşiktaş’a gitmek için can atıyordu, demek ki en son çare gördü' demeyecek mi Fenerbahçe taraftarı. Şenol Güneş ayrıldığı zaman, işin içindeki Beşiktaşlılar ondan nefret edecek. Trabzon'da taksiye binin ve Şenol Güneş deyin, herkes ondan nefret ediyor.""ŞENOL GÜNEŞ’İN ALACAĞI KALMADI"

'Şenol Güneş’in Bursaspor’da alacağı kaldı' iddialarına da açıklık getiren Kemal Güler, "Bizden yıllık 1 milyon 200 bin Euro net maaş aldı. Artı maç primlerinin tamamını aldı. Ayrıldıktan sonrada biz en son Fenerbahçe maçının primini kendisine gönderdik. Bir lira alacağı kalmadı" ifadelerini kullandı.
Yorumlar (17)
babakartal 5 yıl önce
onu bunu boşver de bursa asbaşkanı..koyduk mu..? hehe..:))
ŞEYHMUS 5 yıl önce
NEYMİŞ BJK RİZE YE YENİLMİŞTE BURSA O SENE BJK NİN YÜZÜNDEN DÜŞMÜŞ BAK SEN ŞU İŞE IULAN SEN KIÇINI 1 YIL AÇIKTA TUT SONRA SENE SONU ÖRTMEYE KALK ONA BUNA PUAN VERİRKEN AKLIN NERDEYDİ İYİ BE HER DÜŞEN TAKIM SON MAÇTA OYNADIGI TAKIMI SUÇLAYACAK OLURSA İŞİMİZ VAR BÜKEMEDİGİN BİLEGİ ÖPECEKSİN
BJK 5 yıl önce
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. Biz Beşiktaş camiyası Şenol Hocayı bağrımıza basarız kimseyede ihtiyaç duymayız.
Ergun 5 yıl önce
Koydukça hopluyor Bursa
Abdullah aydın 5 yıl önce
Trabzon da çok saygı duyulan bir insandır Şenol hoca sayın yönetici siz fb ye nasıl kakaladınıZ nasıl yolunuzu buldunuz onu anlatın.
Ali 5 yıl önce
Beşiktaşim koyunca hopluyor toplar :-))) hey laylalaylaylay
sebahattin 5 yıl önce
bu ne aq. geçen sene olcay bu sene ozi seneyede yeni stadınızda mario takar ne çektiniz beşiktaştan bee....diğer takımlar her gün yense acısı fazla koymaz belki ama kartal fena bee....bii koyuyo diger 15 takimın tıkladığına bedel...
efsanekartall63 5 yıl önce
Oguzsana sormuslar abi bu gol neden bu dakika da geldi oguzhan cevap vermis 12 tane topun arasinda dogruyu bulmak biraz zaman aldi :) nasil koyduk ama dedi sonra gokhan tore :)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın