Bursa'da Şenol Güneş depremi

Bursaspor Kulübü ile sözleşmesi sona eren teknik direktör Şenol Güneş, kentten ayrıldı.

GÜNDEM 04.06.2015, 18:00
4237
Bursa'da Şenol Güneş depremi

Bursaspor'da Şenol Güneş depremi yaşanıyor.

Yeşil-Beyazlı ekiple sözleşmesi sona eren Güneş, Özlüce Tesisleri’nde kulüp başkanı Recep Bölükbaşı ile görüştüklerini söyledi.
         
Bölükbaşı’nın, "Hocam ne yapacağız?" dediğini aktaran Güneş, "Görüşmemiz ayaküstü oldu. Ben de kendisine daha önce yaptığımız konuşmaları hatırlattım ve oyuncuların takımda kalmasını gerektiğini bildirdim. Ardından da başkana, aceleleri varsa isterlerse yerime teknik direktör bakabileceklerini söyledim. Sadece bunu konuştuk" ifadelerini kullandı.
         

Şenol Güneş, görüşmenin ardından Bursa’dan ayrıldığını, UEFA Şampiyonlar Ligi finalini izleyeceğini ve daha sonra tatil yapacağını kaydetti.
         
Bursa’yı ve Bursaspor’u çok sevdiğini vurgulayan Güneş, görevde bulunduğu sürede kulüpte iyi işler yaptıklarını sözlerine ekledi.
         
Güneş’in, kulüpteki eşyalarını topladığı, kendisine tahsis edilen otomobili de teslim ettiği öğrenildi. 

AA

Yorumlar (5)
Ali Veli 5 yıl önce
Haftaya netleşir
Yusuf 5 yıl önce
Bence yarın Fiko, Şenol Hoca ile anlaştığımızı açıklar.Böylece,Biliç'in kötü izlerini silecek iyi bir teknik adama kavuşuruz.
kartal 5 yıl önce
Denizli veya senol bize ilac olur ark bilic iyiydi ama iyilik yetmiyor lider olucaksin takima denizli olsaydi son 10 mac emin olungs derbisinden once sampiyonlugumuzu ilan ederdik
marco 5 yıl önce
şenol hoca gelir inşallah.
bjk 5 yıl önce
şenol hoca da mustafa hoca da iyidir.. ama sezon finalini daha iyi oynayabilen, medyada etkisi daha fazla olan Mustafa Hoca ile avantajlı oluruz..