Burak Yılmaz için Atiba Hutchinson cevabı

Beşiktaş, Burak Yılmaz ısrarını sürdürüyor. Siyah-beyazlılar, Trabzonspor’u ikna etmeye çalışırken, “Üç milyon Euro ve Atiba karşılığı olur“ yanıtını aldı.

GÜNDEM 30.08.2018, 11:01 30.08.2018, 23:50
3941

Beşiktaş, Burak Yılmaz ısrarını sürdürüyor. Siyah-beyazlılar, Trabzonspor’u ikna etmeye çalışırken, “Üç milyon Euro ve Atiba karşılığı olur“ yanıtını aldı.

Beşiktaş, Burak Yılmaz ısrarını sürdürüyor. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun, "Burak Yılmaz için gelen resmi teklif yok, kimseyle görüşmedik" açıklaması sonrası siyah-beyazlı idareciler, bordo- mavili kulübün kapısını çaldı.

Trabzon kanadı, 5 milyon Euro'dan kapıyı açarken, Beşiktaş 3 milyon Euro'ya kadar çıktı ve bazı isimleri takas olarak önerdi.

Beşiktaş'ın takasta önerdiği oyunculara sıcak bakmayan Trabzonspor, 3 milyon Euro ve Atiba karşılığı 'evet' diyeceğini iletti. Son söz Beşiktaş yönetiminde...

Burak Yılmaz'ın taraflar orta yolu bulduğu takdirde Beşiktaş forması giymeye sıcak baktığı iddia ediliyor.

Sabah / Fatih Doğan

Yorumlar (2)
ahmet Nuri akay 2 yıl önce
Beşiktaşlı olmaktan hep gurur duydum ama Artık Beşiktaşlılığımı şimdilik askıya alıyorum
Bjk Zihni 2 yıl önce
HEMENDE DERHAL BAĞLA VALLAHI GECEN YIL BURAK DRDIN ALINSIZE LOEV ALDIK LOEV BIRDE 3"1NI GITTI ŞAMYON LUK VARMI BURAKGIBI BIRTANE GOLCUN. NE MIRIN KIRIN YAPIYORSUNUZ EN AKILLI TRANSFER GOLCUN OLSAYDI ANTALYADAN 3 YEMEZDIN%68OYNUYON GOL YIYON GOL ATAMIYON GECEN GOLSUZLUKTEN GITTI ŞAMPIYON LUK HATIBA KAYMAGI GITTI ŞİRASI KALDI BARI Bİ İŞE YARASIN. ŞAMYON OLURSAK HATIBAYIDA DAVET EDELİM.