Bu transfer olabilir ama...

Beşiktaş'ta yedek kaleci durumunda olan Denys Boyko'ya Everton'ın talip olduğu açıklandı.

GÜNDEM 27.04.2016, 16:34 27.04.2016, 16:37
8222

 Beşiktaş'ta devre arası Dnipro'dan transfer edilen ancak fazla forma şansı bulamadığı için sezon sonundan takımdan ayrılmak isteyen Denys Boyko için önemli bir açıklama geldi.

Boyko'nun menajeri Vadim Shabliy, Ukraynalı kalecinin İngiltere Premier Lig takımlarından Everton'ın gündeminde olduğunu söyledi.

Tim Howard'ın Colorado Rapids'e gidecek olması nedeniyle kaleci arayan Everton'ın Boyko ile ilgilendiğini doğrulayan Shabliy, "Bu bir söylenti değil gerçek. Denys, Beşiktaş'taki durumundan memnun olmadığı için bu konuyu düşünüp, konuşuyoruz. Oynamadığı için mutsuzluğu var. Beşiktaş lider ve şampiyonluğa gidiyor. Evet, Beşiktaş şampiyon olabilir ama Denys'in ikinci kaleci olacağını söyleyemem. Bu nedenle biz seçenekleri dikkate alacağız" dedi.

"Boyko'nun Everton'a transferi yüksek ihtimal mi?" sorusuna yanıt veren Shabliy, "Bu transfer olabilir ama yine de düşünmek, beklemek gerekiyor." açıklamasını yaptı.

BEŞİKTAŞ İÇİN YENİDEN OSPINA GELİŞMESİ

Bu arada Boyko'yu Everton'ın istediği İngiliz basınında da yer bulurken, Beşiktaş ile Everton'ın Arsenal forması giyen David Ospina ile ilgilendiği belirtildi. Beşitkaş'ın yaz aylarında gündeminde olan Ospina için yeniden devreye gireceği ifade edildi. Everton'ın da Howard'ın yerine Boyko ve Ospina'yı düşündüğünün altı çizildi.

Boyko'nun menajeri Vadim Shabliy ve Everton Menajeri Roberto Martinez
Yorumlar (1)
misafir 5 yıl önce
Serdar , Tolgay , Günay , Boyko , Pektemek (Evet !) , Töre , Veli kesinlikle ve kesinlikle maç ve tempo eksiği olan yedeklerimiz. Önümüzdeki 4 hafta şans gelmez / ihtiyaç olmaz diye düşünmemek lazım. 5-6 oyuncumuz sarı kart sınırında, sert ve zorlu maçlar oynayacağız. Allah muhafaza bunun sakatlığı da var. Gs maçından önce Tolga Zengin'in bel ağrıları tutarsa ne olacak ? Hala geç değil. Bu adamlar için HER hafta arası HAZIRLIK MAÇLARI ayarlanmalı. Yönetim uyuma !