Bu kez çok yakın

Boyko’yu elden çıkaracak olan yönetim, yedek kalmaktan sıkılan Kolombiyalı file bekçisi için Arsenal’la yeniden masaya oturacak.

GÜNDEM 23.05.2016, 08:59 23.05.2016, 09:00
4893

 Savunmaya takviye yapacak olan Beşiktaş'ta kale için de tanıdık bir isim tekrar gündeme geldi. Siyah-beyazlıların, David Ospina için kulübü Arsenal'la tekrar masaya oturacağı dile getirildi. Boyko'yu satabileceği en iyi rakama elden çıkarmak isteyen siyah-beyazlı yönetim buradan gelecek rakamla İngiliz ekibinde yedek kalmaktan sıkılan Kolombiyalı kaleciyi almayı planlıyor.

Yedek kalmaktan sıkıldı

Daha önce iki kez Ospina ile anlaşan fakat bir türlü forma giydiremeyen yönetimin bu kez işi bitirmeye çok daha yakın olduğu kaldedildi. 27 yaşındaki kalecinin sürekli forma giymek istemesi ve Beşiktaş'ın da kendisine Şampiyonlar Ligi'ni vaadetmesi yüzünden Ospina'nın transfer için kulübüne baskı yapacağı da gelen haberler arasında.
Yorumlar (4)
atiba 5 yıl önce
ospina + hoca olarak cordoba işlem tamamdır. Macera aramayalım. Olmazsa da mandanda. Bize genç değil tecrübeli kaleci lazım.
Guti 5 yıl önce
Ne olur su Ospinayi alinda 4 senedir ilk defa kalemizi saglama almis olalim. Bu 3.sinif kaleciler Tolga ve Boyko yu da hemen gonderin. Ya da tolga yedek kaleci olarak devam etsin. Kaptanligi da hak edene ve en cok sevilene yani Ricardo Quaresma ya verin!
Boyko 5 yıl önce
Ben gider ozman
alleenje 5 yıl önce
Guti kaptanlik haric katiliyorum.Ospina ve Tolga ile yeni sezona baslamak cok iyi olur.Ama kontrol sorunu olan biri BJK kaptani olmamali.Keske Atiba yerli olsaydida kaptanlik ona verilseydi.