“Bu karar teröre teslim olmaktır”

Duayen gazeteci Uğur Dündar, Galatasaray - Fenerbahçe derbisi için verilen son dakika kararlarını "teröre teslim olmak" şeklinde yorumladı.

GÜNDEM 20.03.2016, 19:09 20.03.2016, 19:10
396

 Duayen gazeteci Uğur Dündar, GalatasarayFenerbahçe derbisinin seyircisiz oynatılma kararını eleştirdi. Bu kararı, “Teröre teslim olmak ve acizlik olarak yorumlayan Dündar’ın mesajları sosyal medyadan destek gördü.

İşte duayen gazetecinin mesajları:
 
Derbiyi,birlik mesajları vererek,terörü lânetleyerek dev bir duruşa dönüştürmek varken seyircisiz oynatmak,teröre teslim olmaktır,acizliktir
— Uğur Dündar (@ugurdundarsozcu) 20 Mart 2016
Yeterli güvenlik önlemi alamadığınız için derbiyi ertelediniz, o halde hayatı da durdurun!..
— Uğur Dündar (@ugurdundarsozcu) 20 Mart 2016
Yorumlar (5)
Tuncay 5 yıl önce
Ugur Dundar dogruyu soylemis.er veya gec turkiye bu pusliklerden temizlenecek!
ÖMER CAN MMM 5 yıl önce
Dagdan indirdiler Şehre Koydular TBMM böbeyine kendi yarattıkları canavar işitten korkuyorlar yusuf yusuf diyorlar yedklri yemekLerde bitti hesap günü geliyor..
ÖMER CAN MMM 5 yıl önce
dogruları yazan ugur dündara saygılar....
BJK 5 yıl önce
Uğur Dündar denilen gazeteci paçavrası, işiniz gücünüz devlet yönetimini karalamak. Acizliğin en büyük örneği sensin paçavra gazeteci Allah sana boy vermiş gerisini koy vermiş. Adamlar ciddi istihbarat aldık diyor. Ya bomba olsa onlarca gs taraftarına birşey olsa. Zaten sizlerinde istediği bu paçavra gazeteci seni.
Bjk1903 5 yıl önce
uğur dündar denen paçavraya böyle malzemeler lazım hayatı da durdurun lafa bak istikbarat alınmış ve önlem alınmış .. Sen ve senin gibiler böyle şeylerden beslenir ancak.. Bitaneniz çıkıp birlik çağrısı yapmassınız israilliler sizi..