Bu kadro bize yeter

Abdullah Avcı, yönetime eldeki futbolcuların Süper Lig'de şampiyonluk mücadelesi verebileceğini söyledi.

GÜNDEM 22.06.2019, 10:39 25.06.2019, 22:58 kartalbakışı.com
2325

Transfer çalışmalarını sürdürmesine rağmen bir yandan da maddi sıkıntıları da düşünen Beşiktaşlı idareciler, tecrübeli çalıştırıcı ile yaptığı görüşmenin ardından frene bastı. Avcı’nın “Kadromuz yeter. Bir kaç takviyeyle bu kadro yarışta yer alır” dediği bildirildi.

Şenol Güneş’in milli takıma gitmesinin ardından Abdullah Avcı ile sözleşme imzaladıktan sonra transfer çalışmalarına geçen Beşiktaş Yönetimi, bek gör taktiği uygularken, Avcı’nın da mevcut kadronun bile Süper Lig için yeterli olduğunu söylediği ortaya çıktı.

Transferdeki belirsizlik nedeniyle paniğe gerek olmadığını düşünen deneyimli teknik adamın, bir kaç takviyeyle bile bu kadroyu şampiyonluk yarışına sokabileceğini yakın çevresine ifade ettiği bildirildi. Bankalar Birliği’nin toplantısından sonra olumlu bir sonuç çıkması halinde ciddi takviyeler yapmayı planlayan yönetim, aksi durumda ise Abdullah Avcı’nın da isteği olan mevcut kadroyu korumaya çalışacak. Ancak herhangi bir ilk on bir oyuncusunun gitmesi halinde ayrılanların yerine adam alacak olan yönetim, ayrıca alt yapıdaki bazı futbolcularını da yedek kulübesine dahil edecek. 

Sol bek, sağ bek, sağ kanat, sol kanat, sol stoper ve defansif orta saha oyuncusu almayı planlamasına rağmen bir yandan da maddi sıkıntıları gözönünde bulunduran yönetim, önümüzdeki günlerde Abdullah Avcı’yla yine bir araya gelerek geniş kapsamlı bir transfer toplantısı yapacak.

Milliyet

Yorumlar (2)
whiteeagle 2 yıl önce
Aras-Lens-Roco başta, Q7-Mirin duruma göre kadrodan boşaltılıp, ihtiyaç olan yerlere bonservissiz, düşük maaşlı takviyeler ve yıllardır A2 de oynayan gençlerle bu işi çözmemiz lazım. A2 de oynayanlar yeterli değilse A2 de de durmasınlar zaten...
ziya kaya 2 yıl önce
anlaşılan bu senede şampiyonluk düşünülmüyor, fb 4 yıldızını takar yada yine gs öle yada böle olur nasıl olsa masa başında kulis arkaları çok güçlü