Bu ifadeler Beşiktaş'a yakışmaz!

Kartal Bakışı Düşünce Platformunun Tekirdağ'da düzenlediği ve Trakya bölgesinde bulunan Beşiktaş Derneklerinin katıldığı organizasyonda soruları yanıtlayan Beşiktaş eski Asbaşkanı Levent Erdoğan, Medyaya yansıyan Fikret Orman'ın Galatasaray ile ilgili açıklamalarına tepki gösterdi.

GÜNDEM 10.01.2016, 16:21 10.01.2016, 16:23
Bu ifadeler Beşiktaş'a yakışmaz!

Levent Erdoğan, şu ifadeleri kullandı.

"Sayın Fikret Orman'ın bu tarz açıklamalar yapmasını doğru bulmuyorum. Beşiktaş başkanı sıfatıyla ezeli rakibinin işlerine karışması doğru bir yaklaşım değil. Sayın başkan rakibin stadyumuyla uğraşacağına, 3 yıldır tamamlanamayan kendi stadımıza odaklanıp bir an önce bitirmesini tavsiye ederim."

Rakiplerinin stadyumlarına beleş konduğu yönündeki ifadeye de değinen Levent Erdoğan,  "Bu ifade doğru bir yaklaşım değil, keşke Fikret Orman'da zaten devlete ait olan arazide yapılan stadımız için, devlet desteği alsaydı da Beşiktaş'ı içinden çıkılmayacak bir borç batağına sokmasaydı" dedi.

Bu tür polemiklerin Beşiktaş'a zarar verdiğini belirten eski Asbaşkan, Ligin ilk yarısını lider tamamlayan takıma acil takviye yapılması gerektiğini, fakat sayın başkanın gereksiz atışmalarla vakit kaybettiğini sözlerine ekledi.

Erdoğan, ilk okuduğunda bu açıklamaların doğru olmadığını düşündüğünü fakat kulüpten bir yalanlama yapılmamasının, bu iddiaları kabul etmek anlamına geldiğini söyleyerek sözlerini tamamladı.
Loading...
Yorumlar (19)
ihtiyarkartal 4 yıl önce
Beğensen de beğenmesende seçilmiş klüp başkanıdır,eleştiri yeri medya değildir,divandır,genel kuruldur.
orada eleştir istediğin gibi ya da aday ol seçil doğru bildiğini uygula alkışlayalım.
Bu camianın gamlı baykuş a ihtiyacı yok,yeteri kadar düşmanı var zaten
Selçuk 4 yıl önce
Ben zaten levent erdogan beşiktaş lı olmadığını söyledim. Tartışmaya söylediklerini kayle almaya konuşmaya gerek olmadığını her ortamda beşiktaş a zarar verdiğini biliyoruz.
babakartal 4 yıl önce
levent senin demirörene yalakalık yaptığın zamanları da unutmadık o zamanlar ağzını bıçak açmıyordu senin gibileri biz iyi biliyoruz hadi anam ikile hadi.
mbay 4 yıl önce
Tam leş kargasısın Fikret Ormana sallamak için fırsat kolluyorsun.Senin ne mal olduğunu bildikleri için her yönetim sana siktir çekti.Leş Kargası.
serkan_k 4 yıl önce
Sayın Levent Erdoğan böyle bir konuşma yapmak için geç kalmadınız mı... tüpçünün yönetiminde görev alırken sesiniz çıkmıyor şak şakçılığa ve kulübün paralarını dernek yemeklerinde yerken her hafta farklı bir ilde ve ilçede yemek ve organizasyon yaparken cebinden mi ödüyordun yoksa kulübün paralarını mı harcıyordun... Sayın Fikret Orman bu harcamaları kesip sizin gibileri yönetimden uzaklaştırınca sesiniz yükselmeye başladı... kulübü borca sokan tüpçü mü yoksa Fikret Orman mı... Bu site de sizin kontrolünüzde belki bu yorum kabul edilmeyecek ama şunu unutmayın... böyle kamera karşısında sağda solda eleştiri yaparken dozunu aşmayacaksın... yıllardır yönetimdesiniz çıkarsın divan toplantısında ya da yönetim kurulu toplantısında yaparsın konuşmayı... kulüp için ömrünü vermiş olabilirsin ama nerde nasıl konuşulacağını hala şaşırıyorsun...
Orhan 4 yıl önce
Kim dogruyu konussa buradaki bazi enayiler,bu Besiktasli degil diyorlar. Lan adam bjk' nin iyiligi icin konusuyor. Borc eski parayla 1 katrilyonu gecmis. Bu borcu sizmi gelip odeyeceksiniz?Utanmadan hala Ormani destekliyorsunuz. Ayip be,sahte Besiktaslilar sizi. Orman istifa!
eses eses 4 yıl önce
seni orman cogaltsin
Haluk 4 yıl önce
Levent erdogan hakli. Fikret Besiktasi ucuruma goturuyor. Kerizlerde bunu anlamadi hala. Orman hicbir isi beceremiyor cok basarisiz. Zaten kim gelse o stadtan iyisini yapardi. Mayista kongrede ormani yollayip Buyuk Baskani goreve getiricez Hayirlisiyla.
hayrullah biçer 4 yıl önce
bu site ile bu abimiz arasında bir bağlantı mı var?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın