Bu ayıptan sonra maç yapmayalım

Antalyaspor'un golcüsü Eto'o transferine bitti gözüyle bakan başkan ve yönetim Antalyaspor'un tesis açılışında yaşananlarla adeta şoke oldu.

GÜNDEM 08.01.2017, 01:25 08.01.2017, 01:32 kartalbakışı.com
12214
-Bu ayıptan sonra maç yapmayalım
Eto\'o'yu satmaktan vazgeçen Antalyaspor ile yarın hazırlık maçı yapacak olan Beşiktaş'ta bazı yöneticiler, "Antalya'nın bu ayıbından sonra maç yapmayalım" şeklinde Fikret Orman'a görüş bildirdi.Başkan Orman da, "Biz sözümüzü tutalım, bize yakışmaz" sözleriyle yöneticilere cevap verdi. Yarın oynanması planlanan maça Beşiktaş Yönetimi tepki amaçlı katılmayacak.

-Bedava verseler almam
Beşiktaş'ın lisanslı ürünlerinin satıldığı mağazanın açılışına katılacak olan Başkan Orman'ın Eto\'o ile ilgili de konuşması bekleniyor. Fikret Orman'ın yarınki açılışta "Eto\'o'yu bedava verseler de almam" diyeceği öne sürüldü.

-Rıza Çalımbay müjdeyi vermişti
Beşiktaş'ın Eto\'o transferinin gerçekleşmemesi sonrası büyük bir şaşkınlık yaşamasının altında Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın sözlerinin de yattığı belirtiliyor. Kulübe yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre Çalımbay, "Eto\'o kesin size gelecek, Avrupa'da boy göstermek istiyor. Seneye de Şampiyonlar Ligi'nde oynama düşüncesi var" sözleriyle Beşiktaş'a müjde vermişti.

-Fikret Orman engelledi
Beşiktaşlı yöneticileri gören Antalyaspor taraftarlarının siyah beyazlılara "Eto\'o'nun .....larını aldınız mı?" şeklinde küfürlü sözler söylemesi üzerine yöneticilerin o bölgeye yönelmesini Başkan Fikret Orman'ın engellediği belirtildi.

GoalBien
Yorumlar (6)
kartal şeyhmus 4 yıl önce
Antalya bize karşı etik davranmadı başka bir platfomda bu iş olmadı diyebilirlerdi çok ayıp ettiler sanki etokendillerinde kalınca sanki bizim takımdan transfer edilmiş havası yaratıldı mızıkçı çocuklar gibi gidin etonuzu tepetepekullanın
Raci 4 yıl önce
Eto'ya 1,5 milyonu veremediniz, bakalım alacağınız santrafora kaç para vereceksiniz... İleriyi görememek nede hazin bir tablo...
kartal şeyhmus 4 yıl önce
raci efendi senin sülalen vede etonun sülalesini toplayıp satmaya kalksan topunuz on metelik etmezsiniz
Gece kartali 4 yıl önce
Bu rıza efendiden her yerde karşımıza çıktı. Aynısını kasimpasadayken yaptı. Bu antalyaspora bedava Ömeri kiralamidikmi yine bedava montajı vermedikçe. Antalya başkanı FBI lı. Egoyu verirmiş hiç. Trabzon bile bizden dünyaları istedi FBI den sadece atışı. Konu besiklasik olunca dünyaları istiyorlar.çare ozkaynak.ayrıca bu kapıcı rıza bir daha bu kulübün kapısından geçmesin.
necsoy 4 yıl önce
her işte hayır var...20 yıl öncesinin FB yönetimi taktiği bize yakışmıyor...rakibi zayıflatma,çelmeleme amaçlı hamleler hem rakiplerle aramızı bozar hem ligdeki rekabeti zedeler hem de Fazlı,Orhan,Ayhan,Tabata gibi hatalara zemin hazırlanmış olur..varsa yoksa özkaynak ya da sivrilmemiş,parlamamış oyuncuları bulmakta çözüm..yoksa PL,La Liga,Bundesliga vs. den oyuncu alınırsa bütçe de zorlanır,30-33 lük ikinci bahar topçusu dolar takım..!! kısaca Rus,Latin,İskandinav,Afrikalı olsun..farketmez;ama başarıya aç,kendini kanıtlama çabasında olan gençler şart..!
kartal şeyhmus 4 yıl önce
sayın orman bence kabahatın büyüğü sende adamlar resmen bizlerle dalga geçtiler senin illede eto israrın yokmu bizleri bu çar çakala madara etti yoksa ali şafak östürk kilosu kaç kuruş koskoca camiayı makaraya alıyorlar