Böyle müthiş bir oyuncu görmedim

Rıdvan Dilmen, NTVSpor'da yayınlanan %100 Futbol programında Trabzonspor-Beşiktaş maçını değerlendirdi.

GÜNDEM 03.05.2015, 22:07
3169
Böyle müthiş bir oyuncu görmedim

NTVSpor'da yayınlanan %100 Futbol programındaTrabzonspor-Beşiktaş maçının ilk yarısını değerlendirenRıdvan Dilmen, "AÇıkcası temposu yüksek bir maç değil. Maç beşiktaş ağırlıklı oynanıyor bence. Trabzonspor Beşiktaş'ı belli alana sıkıştırıyor. Trabzonspor formasının hakkını vermiyor. Trabzonspor kendi sahasında kalmayı tercih ediyor. Beşiktaş da bence kendi sahasında bu kadar bekleyen bir Trabzonspor'u beklemiyordu. Bilic'in alacağı her kararda mutlaka itirazımız olacaktı. Tahminim 60'lara kadar böyle gidip Demba Ba'yı oyuna alacaktır" dedi.


Beşiktaş'ın Trabzonspor'u 2-0 yendiği maçın ardından da maçı değerlendiren Rıdvan Dilmen, "Bugün bir tane oyuncu seyrettim.  O da Jose Sosa. 29 hafta boyunca böyle müthiş bir oyuncu görmedim. İlkay gibi oynadı. Bana göre Sivok'a yapılan hareket sarı kart ve penaltıydı. Demba Ba öndeyken değil maç 0-0 iken veya gerideyken alacağın bir oyuncu. Trabzonspor'u oyundan düşüren Tolgay oldu. Bayılttı Trabzonspor'u. Xavi gibi oynadı bugün. Cenk oynayacak durumda olmasına rağmen Bilic, Günay'ı kesmedi. Tolga da dönsün bence Günay'ı yine kesmez Bilic böyle bir adam" dedi.

Yorumlar (6)
AOK 5 yıl önce
Sampiyonlugun tek Sifresi var oda: OPARE.. Opare Besiktastaki en büyük deligi kapatarak Diger Futbolcularin özgürce oynamalrina sebep olarak.Besiktasin olgun bir oyun oynamasina.. Bilicin ve Seyircilerin mac icinde 9- Dogurmamasina sebep olan Seytanin ayrintida gizli oldugu Futbolcu.. Bilic Mottayi sola, Opareyi saga alarak DELIKLERI TIPAYLA tikadi.. Olcay SAHANIDA bu iki futbolcunun önünde Joker gibi oynatti.. Iste bu Taktik Besiktasi sampyion yapar..Hemde GS ida yenerek..Bilic sakin MOTTA-OPARE-ATIBA ücgenini bozma.. Sampyionlugun sifresi burada..
kara kartal özkan bozkır 5 yıl önce
şaka olmalı.bazı yorumlar oluyor ki akıl, fikir, bilgi, görüş, yetenek,hepsi karışıyor.sezon içinde oynadığımız en önemli maçta (Liverpool) opare müthiş oynadı.bu adam bizde çok faydalı olur,hızı olağanüstü topu ayağında iken iyi kullanıyor,ama karşıdan gelen topta,pozisyon bilgisinde aldığı futbol eğitiminden olmalı yeterli değil.ama hepsi olsa kiralık olarak bizde olmazdı.şampiyonluğun şifresini bu arkadaşımız çözemez,takımı buraya getiren kadro önemli onlar öncelikli oynamalı,sakatlık var,ceza var herkes oynamalı.oğuzhan gibi bir yeteneği kullanamıyoruz maalesef.
AOK 5 yıl önce
Bir macta attigin kadar gol yersen yada attigindan fazla gol yersen attigin bütün gollerin hicbir anlami kalmaz.. Sampiyonlukta tesadüflere, hakem düdüklerine kalir, Derbi mac kazanmak da hayal olur.. Bütün Besiktaslilar herzaman Hem Rakibi hemde Hakemi yenerek galip gelmek isterler.. Besiktasta Büyük bir delik vardi ve Tüm ftbolcular bu deligi kapatmak icin extra caba sarfedip gercek oyunlarini bile oynayamiyorlardi.. OPARENIN bu deligi kapatmasiyla diger oyuncular gercek oyunlarini, gercek oynamasi gereken yerlerde oynarak parladikca parladilar..Ben burda Oparenin Besiktasin en büyük futbolcusu oldugnu söylemiyorum.. Ama olmasi gerektigi yerde su anda sampyionluk Yolunda tek nativ.. O olmadimi yine mac sonuna kadar hakem düdkleriyle 9- Dogurarak mac izleriz ve derbi kazanmak hayal olur.. SIFRE: Opare..
kara kartal özkan bozkır 5 yıl önce
bu görüştür ama şifre asla opare olamaz.opare bizde kalırsa iyi bir teknik adamla (biliçle değil,futbolcu gelişimine katkısı yok) iyi futbolcu olabilir.ama maç çeviren,maçın şifresi falan asla olamaz.zaten opare 57 dk oynadı,o çıktı yerine girenle gol oldu da denebilir.5 yabancı oynayabiliyor.sosa,atiba,demba,motta,sivok oynadımı opare ye yer kalmıyor ilk 4 ü her maç garanti olmalı.sivok,franco diğerleri.takım inanırsa ilk yarıda oynadığı tempoya çıkarsa kalan 5 maçta şampiyonluk gelir.ben çok inanıyorum şampiyon olacağız.bugün ise trabzon gs maçının aksine çok kötü idi şansımıza ama futbol takım oyunudur,bir takıma şaha kalkarsın,ondan zayıfı sana ters gelir.biz gays den zayıf değiliz ama onlara oynadıklarını bize oynayamazlardı oynayamadılar.bizde bahsedilen delik eksik kapatma yok.en zayıf halka pektemek şuan.gerisi işini yapsın hoca inansın biz şampiyonuz.
AOK 5 yıl önce
Ben onu bunu bilmem Opareyle Besiktasli diger futbolcular ilk kez neredeyse SIFIR HATAYLA Sampiyon gibi oynadilar..Bunun tesadüf oldugunu kimse bana inandiramaz..Opareyle ilk Derbimizi kazanacagiz..
kara kartal özkan bozkır 5 yıl önce
inşallah