"BOYKO'NUN O TOPU ÇIKARMASI LAZIM"

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Kasımpaşa - Beşiktaş maçının ilk yarısını yorumladı.

GÜNDEM 04.04.2016, 22:00 04.04.2016, 22:01
542

 NTV'de yayınlanan %100 Futbol programında konuşan Rıdvan Dilmen, Kasımpaşa - Beşiktaş mücadelesinin ilk devresine ilişkin şu ifadeleri kullandı:


Karşılaşmada iki tane şık gol var. Sahada kaliteli oyuncular olduğu için, oynanan futbolun karşılığında  daha fazla gol veya goller izlememiz sürpriz olmaz. Beşiktaş'a artık takımlar ikinci bölgede baskılı oyunuyor. Maç öncesinde de Rıza Çalımbay bundan bahsetmişti. Ortada geçen, beraberlik kokan bir maç... Tabi sonrasında ne olur bilinmez.

"BEŞİKTAŞ SKORU DÜŞÜNEREK OYNAMALI"

Beşiktaş, Fenerbahçe'nin de puan kaybetmesi nedeniyle avantajlı bir haftaya girmek üzere. Kazanırsa önemli bir avantaj yakalaycak. Pereira, dün yaptığı açıklamada  "Coşkuluyduk ama sakin değildik" dedi. Beşiktaş'ın da bu sakinliğe ihtiyacı var. Artık son haftalara giriliyor. Skoru bulup daha sakin oynamak üzerine düşünmeli.

"BOYKO'NUN O TOPU ÇIKARMASI LAZIM"

Beşiktaş'ın yediği golde ters bir top atıldı. Necip'le Beck'in bu kadar içeri girmemesi gerek. İyi bir vuruştu ama kaleci Boyko'nun da bunu çıkarması lazım. Mesela Volkan Babacan buna benzer bir pozsiyonu çıkarmıştı.
Yorumlar (3)
kartal 5 yıl önce
ne tolga ne de boyko büyük takım kalecisi değil şu goller ptt 1.liğde yenmez kaleye gelen 3 şutun ikisi gol oluyor biri de zaten üzerine geldiği için kurtarıyor rezillik diz boyu
kadı 5 yıl önce
boyko moyko hoca korkak çift santrafor oynasa çoktan 10 puan fark vardı...
kartal 5 yıl önce
iyisin bu gün şeytan