BOYKO GİDERSE...

Ukraynalı eldivenin, Everton’la yakın temasta olması yönetimi harekete geçirdi. Siyah-Beyazlılar, Boyko’nun ayrılması halinde Rennes’li Benoit Costil için görüşmelere başlayacak.

GÜNDEM 30.04.2016, 10:59 30.04.2016, 10:59
593

 Siyah-Beyazlılar’a ara transfer döneminde katılan Denys Boyko’nun, Kasımpaşa mücadelesinin ardından gözden düşmesi, Ukraynalı eldiveni harekete geçirdi.

Takımının son 3 mücadelesinin kadrosunda yer almayan 28 yaşındaki file bekçisinin, Beşiktaş’ta geri planda kalmasının ardından menacerine, ‘Bana kulüp bul’ talimatını verdiği öğrenildi. Konuyla ilgili olarak Radyospor’a konuşan tecrübeli ismin Türkiye temsilcisi Doğan Ercan, “Boyko oynamadığı için mutsuz. Everton ile görüştü, isteyeni çok” diyerek durumu özetledi.

Güneş’in kararı bekleniyor

Boyko’nun ayrılma ihtimalinin belirmesi sonrasında yönetimin de şimdiden kaleci arayışlarına başladığı bildirildi. Kulübün dış transferden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları’nın, bu konuda ilk hedef olarak Fransa Lig 1 ekiplerinden Rennes’in kalecisi Benoit Costil’i gündemine aldığı öğrenildi. Torunoğulları’nın, bu sezon takımının 30 mücadelesinde görev yapan 28 yaşındaki kaleci konusunda temaslara başlamak için teknik direktör Şenol Güneş’in Boyko konusundaki kararını beklediği ifade edildi.
Yorumlar (2)
öhö 4 yıl önce
yaw tolga bu adamın gelişinden dolayı biraz geçici hırs yaptı yoksa bırakılacak biri değil bu adam yapmayın..bu sefer kalede sorunlar çıkar. varsın dursun çünkü tolga hırs yapamaz. g.s delikanlılar gibi top oynayacakmış öyle diyorlar sizde karşılarında ezik durmayın dişe diş-göze göz oynayın şurda 1-2 maç kaldı haydi çocuklarrrrrrrrr.
Gungor 4 yıl önce
Tabi oyle diyecek.yok yenilecezmi digecekti! Gs kesinlikle bize ciddi oynamaz.cunku kesinlikle fb' nin sampiyon olup 4. Yildizi takmasini istemezler!