"Borcu 100 milyon doların altında indirmemiz lazım"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman, "Bizde bu aşk ve sevda olduğu sürece Beşiktaş'a hizmetimiz bitmeyecektir. Allah yarın o kupayı kaldırmayı nasip etsin" dedi.

GÜNDEM 14.05.2016, 15:58 14.05.2016, 15:59
681

 Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Bizde bu aşk ve sevda olduğu sürece Beşiktaş'a hizmetimiz bitmeyecektir" dedi.

Siyah-beyazlı kulübün, BJK Akatlar Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen 2015 yılı olağan idari ve mali genel kurul toplantısında konuşan Orman, sıkıntılı günleri geride bıraktıklarını söyledi.

Beşiktaş Kulübünün yarın yapılacak olağan seçimli genel kurulunda tek aday olan Orman, camianın desteğini hep arkasında hissettiğini anlatarak, "Desteğinizi hep arkamızda hissettik ve Beşiktaş için çalıştık. Bizde bu aşk ve sevda olduğu sürece Beşiktaş'a hizmetimiz bitmeyecektir. Dün ne heyecandaysak yarın da aynı heyecanla devam edeceğiz. Beklentiler çok yukarı çıktı. Allah bizi size mahcup etmesin ve nice başarıları nasip etsin. Allah yarın da kupayı kazanmayı nasip etsin." diye konuştu.

"Beşiktaş'ta bir sayfa kapanmıştır"
Fikret Orman, Beşiktaş'ta göreve geldiklerinde büyüyerek borç sarmalından kurtulmaya çalıştıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Beşiktaş artık bir sayfayı kapatmış durumdadır. Artık rakiplerinin üçte biri civarında gelir elde eden bir kulüpten, onlardan daha fazla gelir elde eden kulüp haline gelmiştir."

"Borcu 100 milyon doların altında indirmemiz lazım"
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yeni dönemde kulübün borçlarını düşürmeye çalışacaklarını anlatarak, "Önümüzdeki 3 sene sonunda Beşiktaş'ın borcunu 100 milyon doların altına indirecek bir hale getirmemiz lazım. Bütün çalışmalarımızı bunun üzerine yapacağız." değerlendirmesinde bulundu.
Yorumlar (6)
Ozgurcemre 5 yıl önce
İnşallah Başkanım Allah yar ve yardımcın olsun
BJK 5 yıl önce
InşAllah büyük başkan.
aytaç 5 yıl önce
Büyük başkan f.orman
Fırat 5 yıl önce
Üç senede birmilyar borç ödeyeceğini söylüyor başkanım...Rüzgar beyin en azından CEVİZ projesi vardı...siz nasıl ödeyeceksiniz Sayın ORMAN..
BEŞİKTAŞK 5 yıl önce
Fıratçım adam stat yaptı stat ceviz dikmedi inönünün geliri 5 milyon iken sadece bu üç maçta kazanılan para 40 milyon kongreyi izlesen projeleri bilirdin. şimdi boş konuşma
recep 5 yıl önce
bjk ye gelen en mükemmel başkanlardan birisi bence...