Bizimle masaya oturmak zorunda...

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Torunoğulları, Alman futbolcu Mario Gomez'in siyah-beyazlı ekipte bulunmaktan son derece mutlu olduğunu söyledi.

GÜNDEM 26.02.2016, 15:08 26.02.2016, 15:10
5063

 Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen Gomez'in kendileri için çok önemli ve değerli bir isim olduğunu belirtti.

Alman futbolcunun siyah-beyazlı kulüpte mutlu olduğunu vurgulayan Torunoğulları, şunları kaydetti: 

"Gomez'le anlaşmamız belli. Sezon sonunda eğer 'ayrılmak istiyorum' derse yapılacak bir şey yok. Tabii o hangi takım olursa olsun, bizimle masaya oturmak zorunda ancak şu anda bizim de Gomez'in de öyle bir rahatsızlığı veya mutsuzluğu söz konusu değil. Takıma yapmış olduğu katkı da ortadadır. Böyle mutlu olduğu bir ortamdan ayrılmak istemez."

"Vodafone Arena'da her şey istediğimiz gibi gidiyor"

Torunoğulları, Beşiktaş Kulübü'nün yapımı devam eden yeni stadı Vodafone Arena'da çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini anlatarak, "Yakında sayın başkanımız açılış tarihiyle ilgili net bir açıklama yapar. Görünen o ki, her şey istediğimiz gibi gidiyor" şeklinde görüş bildirdi.


KAYNAK:ANADOLU AJANSI
Yorumlar (5)
Bu Salak Yönetim, Gomez'i Gönderir Eto'yu Alır ! 5 yıl önce
Mal bu yönetim, Gomez'i nasıl aldılar halen hayret ediyorum, Gomez, aklın varsa gitme bir yere.
kartalımmm 5 yıl önce
Ne kadar boş bir sorum sen alışmışsın tabata ya 8 veren yönetimlere şimdi yok parasına gelen adamları sindiremiyosun benden sana tavsiye su iç iyi gelir
kartalim 5 yıl önce
demek mal olan sensin,yonetim mal olmadigini gomezi belese alarak gosterdi
Sakın Göndermeyin Ulan 5 yıl önce
Demba Ba gibi gitmesin sakın Çin'e yada Real'e, Zlatan gelse kurtaramaz sizi, 7/24 istifa sesleri eksik olmaz.
Carsi avmye de karsi 5 yıl önce
Ulan salak'ar neden gitsin seneye sl var stad sifir futbolcular hepsi almanci birazburdaoynayip kendini exotic bir ulkeye atar