Bizim şampiyonluğumuzu bizim kadar isteyen camialar da var

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yeni yönetim kurulunu tanıttı.

GÜNDEM 13.05.2016, 21:03 13.05.2016, 21:03
666

 Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Pazar günü yapılacak olan ve tek aday olarak girdiği Olağan Seçimli Genel Kurul öncesinde yeni yönetimini tanıttığı bir davet düzenledi. Vodafone Arena Stadı'nda yapılan davete 2 bine yakın kongre üyesi katıldı.

Hem kürsüye gelirken, hem de davetten ayrılırken üyelerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Orman'ın konuşması büyük alkış aldı. Yönetimden ayrılanlara özel olarak teşekkür eden Fikret Orman yeni yöneticileri de tek tek kürsüye çağırdı ve kongre üyelerine tanıttı.

"BİZİM ŞAMPİYONLUĞUMUZU BİZİM KADAR İSTEYEN BAŞKA CAMİALAR VAR"

Üyelere teşekkür eden başkan Orman Beşiktaş'ın şampiyonluğunu isteyen başka camiaların da olduğunu söyledi.

Fikret Orman, "İlk 2-3 sene size hiç bir şey vaat etmediğimiz ve sonrası için vaatler ettiğimiz günlerdi o günler. Artık eskiden başka kulüplerle aramızda olan farkları kapatıp, önde olan bir Beşiktaş'ı görüyoruz. Türkiye'nin tek büyük kulübü olan Beşiktaş var. İşin en iyi tarafı bizim şampiyonluğumuzu bizim kadar isteyen camialar da var. Bugüne kadar yaptıklarımızın ardından bizden beklentiler de yükseldi. Biz Beşiktaşlıların başı dik olsun istedik ve bu da oldu. Önümüzdeki zor günlerde şunun sözünü verebilirim size; hiç şımarmayacağız. Yeni bir sayfa açıyoruz ve yeni bir yönetim kurulu kurduk. Allah bu Pazar günü hep beraber inşallah bize bu şampiyonluğu görmeyi nasip etsin inşallah" diye konuştu.

Fikret Orman'ın sözleri 'Şampiyon Beşiktaş' tezahüratları ile kesilirken, Başkan'da bu tezahüratlara eşlik etti.

Başkan Orman konuşmasını "İlk geldiğimizde şimdi değilse ne zaman dedik. O zaman ağzımdan öyle bir laf çıktı.Bu sene için 'O sene bu sene' dedik. İnşallah bundan sonra her sene." diyerek alkışlarla sonlandırdı.
Yorumlar (2)
Taci 5 yıl önce
Hakemlerde istiyor mu acaba?
Yalnizkartal 5 yıl önce
Sayin Baskan. Bundan sonrada ayni ciddyetle devam ederseniz Besiktasin tarihine gecersiniz. Sizin bundan hedefiniz Avrupadan bir kupa grtimek olmali. Nokta atisi transferler kaliteli oyuncularla hem Türkiyede hemde Avrupada kupalar hedefiniz olmali. Bu sampiyonlugu bu sene ile sinirli birakilmamali hesefleri ve citayi yüksek tutmazsaniz bu seneki sampiyonlugun bir manasi kalmaz. Lütfen bu isi bu seneyle noktalamayin