Bize çok önemli katkıları olacaktır

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Teknik Direktör Şenol Güneş için övgü dolu sözler söyledi.

GÜNDEM 15.06.2015, 10:06
1692
Bize çok önemli katkıları olacaktır

Başkan Fikret Orman, Teknik Direktör Şenol Güneş için övgü dolu sözler söyledi. Ercan Torunoğulları’nın düğününde gazetecilerle sohbet eden Orman, “Teknik direktörlük için verebileceğimiz en doğru kararı verdik. Ben Şenol Hoca ile birlikte Beşiktaş’ın yeni sezonda şampiyon olacağına yürekten inanıyorum. Kendisi çok saygıdeğer bir insan. Bize çok önemli katkıları olacaktır” dedi.

2+1 yıllık sözleşme imzalayan Şenol Güneş’i göreve getirmeden önce yönetim kurulunda uzun istişareler yaptıklarını da kaydeden Başkan Orman, “Güneş ile yeni bir sayfa açtık. Yöneticisinden futbolcusuna kadar hepimiz ona yardımcı olmalıyız. İşi tabi ki kolay değil, ama yönetim ve takım halinde birlik olursak bana göre başarılar hiç uzak değil” yorumunu yaptı.

Haber Kaynağı: Milliyet

Yorumlar (2)
fatih 6 yıl önce
başkan senin görevin takım sahada alın teriyle mücadele ederken hakemlerin takımı doğramasına izin verme geçen sene yapılanlara müdahil olsaydın belki derbisizde şampiyon olacaktık hep oyunlara sessiz kaldın başarısızlığı hemen hocaya yüklediniz inanın giderken ben çok duygulandım kendi yaşadıklarımı anlatmam gerekirse burdan gitmeden yaptığı açıklamalarda bu kulüp hep kalbimde olacak bu ülkede kalmanın şartı şampiyonluk şampiyon olamıyorsan başarısızsın ben burda 2 güzel yıl geçirdim güzel anılar yaşadım bu kulüp hep kalbimde kalacak dedi yeminle duygulandırdı beni çünkü hakemler aldatırken hep sustu hep büyüklük bende kalsın fikrini benimsedi bizim takımımız tarihinde belkide ilk defa bir hocayı omuzlarda uğurladı bu çok güzel bişey 3 lü çektirdi o daha güzel bi anı oldu gönderilirken bile o kadar taraftarın havaalanına gelipte uğurlaması hocanın 2 yılda iyi işler yaptığını gösteriyor yönetimin bu sene son şansı ya yapılanlara sessiz kalmazlar yada 11 ay sonra küfürlerle kovulurlar
5kule 6 yıl önce
Bu sene 2.lik başarı olur fenerbahçe müthiş hamleler yapıyor fikret orman fenerbahçe vizyonuna karşı bizi taşıyamaz