Biz burada herkesi yıkarız!

Vodafone Arena’yı gezen futbolcular, 41 bin 903 kişilik yeni statlarına hayran kaldı. Yıldızlar, kendi aralarında yaptıkları ilk değerlendirmede, “Stadımız her şeyiyle mükemmel. Burası tamamlanınca bizim bileğimizi kimse bükemez” sözlerini sarf etti.

GÜNDEM 12.03.2016, 03:24 12.03.2016, 03:25
601

 Şampiyonluk için Fenerbahçe ile büyük bir çekişmeye giren Beşiktaş’ın yıldızları, önceki gün ilk kez toplu ziyaret ettikleri Vodafone Arena’da büyük heyecan yaşadılar. Soyunma odalarından tribünlere, stadın en tepesinden zeminine kadar incelemelerde bulunan Siyah-Beyazlı futbolcular, hayran kaldıkları yeni yuvalarından övgüyle söz ettiler.

Başkan Fikret Orman ve teknik ekibin de yer aldığı etkinlikte duygularını birbirleriyle paylaşan futbolcular, “Yeni yuvamız her şeyiyle mükemmel. Çektiğimiz o kadar eziyet sonunda bitecek. Vodafone Arena’yı taraftarımız da çok beğenecek. Burası tamamlandığında, tribünlerin desteğini arkamıza aldığımız zaman bizim bileğimizi kimse bükemez. Biz burada herkesi yıkarız’!” sözlerini sarf ettiler.

Vodafone Arena’ya özel plan

Beşiktaş camiasının bitirilmesini heyecanla beklediği Vodafone Arena’nın zeminindeki çalışmalar hızlandı. Hollanda’dan yola çıkan çimlerin, gelecek hafta başından itibaren sahaya döşenmesi bekleniyor. Burada ilk maçına 9 Nisan’da Bursa karşısında çıkmayı planlayan Kartal, zeminin bozulması durumunu göz önünde bulundurarak Kayseri ve Osmanlı maçları için şimdiden Başakşehir’le anlaşmaya vardı.
Yorumlar (2)
KARTALIMSIN SEN 5 yıl önce
buradan Milliyet gazetesinde bugünkü yazısında Oğuzhan gibi pırlanta bir insana bir hakaret etmediği kalan Ercn Taner'e sesleniyorum: O kadar açık bir fblisinki...aynı aziz gibi acımasız ve bencilsin.son 20 yılda fb 8,gs ise 9 şampiyonluk aldı.bu sene de fb 9.şampiyonluğu alsın diye kırk takla atıyorsun ercan! 20 YILDA 17 Şampiyonluk ayıbı,türk hakemleri ve türk basınına aittir.Ayıp!
Hulusi 5 yıl önce
biraz zor yikarsin.yine palavralar baslamis.