BİR GÜN ONLAR İÇİN OYNAMAK İSTERİM

Siyah-beyazlıların sessiz tezahuratına pek çok ünlü futbolcudan da destek geldi.

GÜNDEM 26.11.2016, 02:29 26.11.2016, 02:31 kartalbakışı.com
16521
Antalyasporlu Samuel Eto'o, Beşiktaş taraftarının FIFA tarafından "yılın en iyi taraftarı" ödülünü alması için harekete geçti. Ayrıca sezon başında adı Beşiktaş'la anılan Balotelli'den menajeri Mino Raiola aracılığıyla Başkan Fikret Orman'a teşekkür geldi. Ronaldo kankası Quaresma'yı arayarak, "taraftarınız gözlerimi yaşarttı. Bir gün onlar için oynamak isterim" sözlerini kullandı. Adriano'yu eski takım arkadaşı Neymar'dan, İnler'e ise eski takım arkadaşları Koulibaly ve Zapata'dan benzer tebrik mesajları geldi. Fenerbahçe'den Emenike, Trabzonspor'dan Onazi, Galatasaray'dan ise Bruma'dan da Beşiktaş'a tebrik mesajları gitti.
Beşiktaş taraftarının yaptığı "ırkçılığa" karşı "sessiz tezahurat" Marcelo, Talisca, Atiba ve Aboubakar'ı da çok duygulandırdı... Atiba 3 takım arkadaşının da duygularının yer aldığı bir mektup kaleme aldı. Bu mektupta yapılan tezahurat için tüm taraftarlara teşekkür edildi. Kendileri gibi bir taraftar grubuna sahip olduğu için gurur duyduklarını yazdı.

Fotospor
Yorumlar (2)
kartal şeyhmus 4 yıl önce
REBBEL ALEMİN BİZLERİ BİR BABA VEDE BİR ANADAN YARATTI ADEM ALEYHİSSELAMIN GENLERİNE IRKLARI İŞLEDİ BAZILARI NEDEN AYIRIM YAPAR RENGİNİMİ YOKSA BOYASINIMI BEGENMEDİN DİYE Bİ LAF VARDIR
necsoy 4 yıl önce
yıllar önce (8-10 yıl) taraftarımız "Hepimiz Etoo'yuz" pankartı açmıştı...Etoo bunu bilse gelir jübileyi bizde yapar..