Bir basamak yükseldik

Lille karşısında Sturm Graz maçına göre daha olumlu görüntü sergilediklerini belirten Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Fizik, teknik ve taktik olarak bir basamak daha yukarıdayız" dedi.

GÜNDEM 26.07.2015, 03:31
797
Bir basamak yükseldik

 karşısında Sturm Graz maçına göre daha olumlu görüntü sergilediklerini belirten  Teknik Direktörü , "Fizik, teknik ve taktik olarak bir basamak daha yukarıdayız" dedi. Lille karşısında tüm oyuncuları denediğini vurgulayan Güneş, "Pozisyon değişikliği ve idman yorgunluğu nedeniyle henüz düşünülen yerde değiliz. Olumlu tarafı, söylenenleri yapmaya çalışıyorlar. Adım adım gidiyoruz" diye konuştu. Veli ve Tolgay'ın sakatlıkları nedeniyle arayışlarının olabileceğini ifade eden Güneş, yeni gelen iki isim; Rhodolfo ve Quaresma'yı riske etmek istemediğini söyledi.

 

Kaynak:Fotomaç

Yorumlar (3)
süleyman mn 5 yıl önce
ne ormanla ne güneşle bjk hic kupa alamaz belli 3 sener degişmeyen kazma topcular orman tek bilic gitti daha kötüsü güneş geldi GÜNEŞ ERTUGRULUN ŞAMPYN YPTG BURSAYI 6 YAPTI BJK NE YAPACAK NE BAŞARISI VAR GÜNEŞİN ORMAN transfer yapamyrsn madeM DEMBA niye göndrdinYERİNİ DOLDURAMIYORSAN VEDE Q7 ALACAKTIN MADEM her sene aynı yerane haazırlık macı önemli degil deyip oyalama yalanlar başladı neyini deniyorsun bu oyuncuları sanki ligi bjk topcularını bilmiyorsun yenimi geldin türkiyeYE bu sözünden bile yalan var kazma topcular gideceklerle sözleşme yenilerler iyi olanları satarlar orman 3 sndr sakat klpnden şutlanmış kazma topcu alacagına adam gibi futbolcu alsaydında bu sene takviye yapsaydın kadron iyi olsa hazırlık macında bile yenersin fb yeni hocası bile yeniyor sen sıfır
SÜLEYMAN MN 5 yıl önce
yorumuma kimse cevap yazamamış cünkü GÜNEŞLE ORMANLA BAŞARI VE HİC 1 KUPA GELMEZ güneş utansın MUSTAFADAN ON KAT DAHA GOLCÜ CENK YEDEK KAZMA MUSTAFA ERSAN 11 DE KAZMA NECİPTE ERSANDA MSTAFADA BONCUKMU VAR VAZGECİLMRZLER 11 DE ...GÜNEŞ DENENMİŞ YOLLAARDAN GİDİPTE HEDEFE ULAŞAMAZSIN Q7 NIYE YOK GÜNEŞ DAHA 10 MAC OLMADAN GİDERSİN SEN BİLİCTEN BİLE KÖTÜ HOCASIN KÖTÜ ADAMI ALAN ORMANDA ZOR DURUR ...BUNLARDAN BAŞARI BEKLEYENLER HAYAL KURMASIN BU SENE 3 BİLE ZOR ..
süleyman mn 5 yıl önce
ben bu yazımı KAZMA NECİBİN GOL ATTIGINDA YAZDIM HABERİNİZ OLSUN GECEN SENEKİ GİBİ 1 GOL ATAR BİLİC KENDİNİ ÖPTÜRÜR GÜNEŞTE MADALYA TAKAR NECİBE 20 MACTA OYNAR BJK HER MAC YAKAR ..GECEN SENE KALDIYIMIZ YERDEN DEVAM EDİYORUZ....KUPALAR HAYAL DİR ...