"BİLİNÇ KAYBI YAŞANIYOR"

Beşiktaş-Fenerbahçe maçındaki küfür görüntüleriyle olay yaratan Fenerbahçe Kaptanı Emre Belözoğlu'na en sert tepki Mehmet Demirkol'dan geldi. Demirkol, "Bu kadar kendini kaybediyorsan, bu işi yapmaman lazım" dedi.

GÜNDEM 04.11.2014, 02:59
2709

Yorumcu Mehmet Demirkol, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde küfür ettiği ileri sürülen Emre Belözoğlu'na sert eleştirilerde bulundu. NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında Emre’nin küfür olayını değerlendiren Demirkol, “Bu kadar kendini kaybediyorsan olmaz, bu işi yapmaman lazım. Mehmet Topal'a neden yüklenmiyorlar? Caner bile kendini attıracak şeyler yaptı. Ona neden bu kadar yüklenilmiyor da Emre'ye yükleniliyor? Emre besliyor bunları. Emre, Fenerbahçe'nin tartışmasız en önemli oyuncusu. Sakatlandı çıktı, Fenerbahçe bitti. Ne olacağını, sakatlanabileceğini bilmesine  rağmen İsmail Kartal çık 50 dakika oyna diyor. Geçen sene Galatasaray maçında kendini attırdı. Buna rağmen bu maçta yine attırmak için çalıştı” dedi.


"BİLİNÇ KAYBI YAŞANIYOR"


Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic’in Emre’yle ilgili açıklamalarına da değinen Demirkol, şöyle konuştu:

 


“Bilic'in söylediklerinden aktarıyoruz. Sen niye bana küfür ettin diyor. O da diyor ki; “Ne istersem söylerim.” Orada tercümede biraz eksik kaldı. Tercümede Bilic, Emre’nin "Ben istediğimi söylerim. Sahada hakem var. O karar verirse verir. O tercümede kaynadı. Ben öyle duydum. Bilic bunları söylüyorsa, bilinçli söylendiği ortaya çıkıyor. Emre’nin “Sana ne ben istediğimi söylerim” demesi ayrı bir şey. Bu ifadeler bunun bilinçli olduğunu veya bilinç kaybı olduğunu gösteriyor”  diye konuştu.


"FENERBAHÇELİLER EMRE'Yİ NEDEN SAHİPLENİYOR?"

 


Fenerbahçeliler'in Emre Belözoğlu’nu sahiplenmesini de eleştiren Mehmet Demirkol, “Bazı Fenerbahçeliler, “Bizim oyuncumuz” diyerek savunuyor. Önce senin eleştirmen lazım. Nasıl takımını böyle önemli maçta yalnız bıraktın diye sormaları lazım. Ahlakı geçtim. Takımın 2-0 öne geçmiş, rakipten de bir oyuncu atılmış, 10 saniye sonra kendini attırmak için çalışıyorsun” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
maf 6 yıl önce
Soru:Fenerliler emreyi neden sahipleniyor
Cevap:Çünkü hepisi orospu çocuğu
thec 6 yıl önce
yav kardeşim kimse bunu göremiyor mu? emre kasıtlı olarak defalarca kez fuck off diyerek hakeme doğru yürüdü. dudakları okunsun diye özellikle kameralara karşı defalarca bunu yaptı. gücün yeterse gir hakem odası bas diyen fb yönetimi bunu kasıtlı olarak emreden istediler. bu olay törenin atılmasının da fb maçının hakemlerinin atanmasının da açık bir itirafıdır. bu görüntüleri yönetim neden federasyonun önüne koymuyor?
Gokay 6 yıl önce
Fikret ormana diyor, heralde!
BERGAMALI 6 yıl önce
BUNLAR FİREVUN RÜZGARA KARŞI İŞİYORLAR... HEPSİDE ŞİKECİ YÜZSÜZ AZİZ YILDIRIMIN KÖPEKLERİ OLMUŞLAR...