Bilic'ten Hacıosmanoğlu'na Cevap!

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun iddiasına cevap verdi.

Bilic'ten Hacıosmanoğlu'na Cevap!

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven BilicTrabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun "Bilic, Tolgay'a mesaj atmış, 'Beşiktaş'a gel şampiyon olup İngiltere'ye gideriz' demiş" sözleri üzerine açıklama yaptı.

Hırvat teknik adam, siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada bu iddianın asılsız olduğunu söyledi.

İşte Slaven Bilic'in o sözleri...

"Dün akşam bir televizyon kanalında yayınlanan spor programına telefonla bağlanan Trabzonspor Kulübü Başkanı Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, hakkımda ortaya attığı iddialar tamamıyla asılsızdır.

Ben ve ekibim; tüm gücümüz ve kararlığımızla Beşiktaş'ın başarısı için çalışmaktayız. Bütün enerjimizi ve konsantrasyonumuzu, kulübümüzün yüksek hedeflerine ulaşabilmesine katkı sağlamak amacıyla kullanmaktayız.

Taraftarlarımızdan şahsım ile ilgili, böyle asılsız iddiaları dikkate almamalarını ve takımımıza verdikleri büyük desteği sürdürmelerini rica ederim."

YORUM EKLE
YORUMLAR
eneshoca
eneshoca - 4 yıl Önce

bu ts kendi taraftarını uyutmak için gündemi değiştirecek malzeme arıyor.
her mağlubiyette kupamızı verin diye ağlıyor. işler iyi giderken sıkıntıları yok. en iyi zamanda onlara 3 atıp sahadan sildik diye hazmedemediler hala :)

demba ba
demba ba - 4 yıl Önce

o değil de demba ba ne koymuş be kaç hafta geçti hala çıkaramadılar :)

ali buluç
ali buluç - 4 yıl Önce

demişse demiştir.biliç bjk yi bu sene şampiyon yapsın istediği yere gitsin gururumuz olur.bir sistem kurmak için 2 sene önemli bir süredir ve biliç bunu şampiyonluk dışında başardı.ilk onbiri ezbere sayılabilecek bir takım ve yaş ortalaması 24-25 onun için biliç veya bir başkası gelecek seneden itibaren yeni stadla beraber bjk bundan sonra her yıl 1. ya da 2. olur

ali can
ali can - 4 yıl Önce

İşte neden ligimiz dibe vurdu..neden seyirci kaçtı..böyle yalancı düzenbaz başkanlardan..aziz yıldırım vardı bu hacı onuda geçti..herkesin toparlanıp bu adamları uzaklaştırması lazım..

gadar halıyev
gadar halıyev - 4 yıl Önce

bu çakma mafya ne ayak la karı gibi dedikodu yaptı dün gece .o kanalda yalamalık yapan ertem denenezik altına sıçacak korkudan bi şey soramadı bile .yanındada kolpaçino sinan engin vardı .Beşiktaş çarşısında tek başına gezmeye götü yemeyen aziz abisi ile yemek yiyen .aciz sinan efendi sen merak etme sanada hesabın en ağırını sorarlar unutma.

Ahmet Özgür
Ahmet Özgür - 4 yıl Önce

Ali buluç nickli arkadaş anlından öpüyorum seni.

schwarzer adler
schwarzer adler - 4 yıl Önce

Yaptiysada yapti size ne.sen ersun yanalla ayagina kadar gittin beceremedin bilic istanbulda bir mesajla halletmis zorunuzami gitti haciosmanoglu.