Bilic’in olay SMS'ni açıkladı

Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu, Tolgay'ın transfieri sırasında Slaven Bilic'in "Seneye birlikte İngiltere'ye gidelim" mesajı attığını iddia etti.

Bilic’in olay SMS'ni açıkladı

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Tolgay Arslan'ın transferi sırasında Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic'in defalarca telefon açtığını, ulaşamayınca çok ilginç bir mesaj attığını iddia etti.

İşte Hacıosmanoğlu'nun o sözleri;

"Beşiktaş'ın teknik direktörü defalarca aradı ama çocuk açmadı. Bilic'in Tolgay'ın telefonuna mesajı var; "Bize gel bu sene şampiyon olalım, seneye İngiltere'ye beraber gidelim" Bunu Metin'le konuşursunuz, çocuk Metin'le beraberdi."

"AYNI ŞEY ALBAYRAK İLE OLDU AMA..."

"Aynı şeyi Abdürrahim Albayrak ile yaşadık. Buradan bir kez daha ona teşekkür ettim. Uğur Demirok için görüşüyoruz. Abdürrahim Bey ve hocası düğününe gitti. Abdürrahim Bey beni aradı; "Babası bizim eski oyuncu, almak istiyoruz onu" dedi. Ben de dedim ki; "Biz daha önce anlaştık. Başka kulüpler de istedi ama çocuk bize söz verdi. Eğer, Galatasaray'a gitmek istiyorum diyorsa size gelsin" Çocuk Trabzon'a gelmek istedi. Abdürrahim Bey de sonraki gün aradı; "Çocuk Trabzon'a gitmek istediğini söyledi. Biz çekildik" dedi."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf
Yusuf - 4 yıl Önce

Helal olsun Biliçe iyi yapmış . Utanmadan özel uçuk topçunun ayağına gidiyorlar sülalece ama Biliç mesaj atmış diye tv lere çıkıp DEDİKODU yapıyorlar .

asi ruh
asi ruh - 4 yıl Önce

hacıosmanoğlu mu nedir adam kendini madara etmek için tv lerde boy gösteriyor bir de utanmadan babası yaşındaki ikinci başkanımıza laf ediyor hadsiz fikret bunu telefonla aramamışmışta bilic mesaj atmışmışta oyuncuya özel uçakla gidip 2 m e artı 1 m e imza parası gibi aşırı paralar saçarken kendi camianı bataklığın içine sürüklerken ettiği laflara bak kendisi batıyor reklam yapması lazım birileriyle kılıf bulması lazım hey hey nerede eski ts sadri şener on değil milyon basar bu adama

bülent
bülent - 4 yıl Önce

Palavra atip tutmayin. Kim bu haberi basdiysa cok delli veya saf olmali. Bir hoca tanimadiga oyuncuya böyle sms atarmi

Bülent hadi ordan ....
Bülent hadi ordan .... - 4 yıl Önce

Ts nin hocası özel uçakla topçunun ayağına gidiyor yalvarmaya ama Biliç sms atmış diye tv den dedikodu yapıyor başka ... valla hiç zorlmasınlar o şemsiye orada açılmaz :))

asi kartal
asi kartal - 4 yıl Önce

BÜLENT hadi ordan... yaptığın yorum için tebrik ediyorum 10 numara 5 yıldız...inan bana 15 dakika güldüm :) sonuna kadar katılıyorum konuyu özetlemişsin.ARKADAŞLAR bu bilmem ne oğlunu ciddiye almayın bunu TS yakında tekme tokat o koltuktan indirecek kişiliksiz karaktersizin bir tanesi

şemşiyeci fena:)
şemşiyeci fena:) - 4 yıl Önce

müthiş tespit.senin hocan uçakla gidiyorsa,biliç sms ile ikna ediyorsa şampiyon apoletli ersun yanalı yterin dibine sokuyor başkanı.artı beşiktaş kulübü polemiklere girmesin,bunlarla beslenen camia olmayalım kşimseyede prim vermeyelim.

demba ba
demba ba - 4 yıl Önce

bu tirabzon iyice yüzsüzlüğe vurmuş. hacıdayı ersununu da alıp uçağa atlayıp oyucunun ayağına gittin fiyatı yükselttin foto çektirip paylaştınız, alamadınız! rezilliğinize utanacağınıza hala smslerle telefonlarla uğraşıyorsunuz haddinizi bilin susun oturun. çocuk köy takımını seçmemiş daha az parada olsa büyük takıma gelmiş bundan doğal ne var! hem açıkladığın şok sms doğru ise oda senin rezilliğin sen uçakla almaya gidiyorsun yanında geçen senenin şampiyon takımının hocası bizim hoca bir smsle bağlıyor işi sende yüzün kızarmadan açıklıyorsun. demba ba da trabzondaydı dimi? :))

gururlan
gururlan - 4 yıl Önce

ne kuyruk acısıymış sürekli tv ye bağlanıyor imzalı formasını verelim bitsin acısı onlar almamış yok sms yok bilmem ne hacı alamıdınız neyin peşindesin