Bilic'in Mesajı Görmedim

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Beşiktaş'ın kadrona kattığı Tolgay Arslan için çok ağır ifadeler kullandı.

Bilic'in Mesajı Görmedim

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Keçiörengücü maçının ardından Tolgay Arslan konusunda, "Umarım karakteri onu bundan sonra çok daha iyi yerlere götürür. Benim umudum yok açıkçası" dedi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Keçiörengücü maçının ardından düzenlediği basın toplantısında, "Bu tür maçları oynamak çok zor. Bu maçlar birçok sürpriz sonuçlara neden olabiliyor. Biz de bunun sonucunu biliyorduk. Birçok faktör var. Şu anda biz yaklaşık 20 gündür eksik kadroyla çalışıyoruz. Üst üste oynayacağımız maçlarda problem yaşayabiliriz diye düşünmüştük. Umarım Mehmet'te kötü bir sonuçla karşılaşmayız. Bu akşam baskılı oynasak da gol üretme konusunda yüksek becerili olamadık. Son maçlara bıraktık. Bizim Akhisar'la oynayacağımız ve Keçiören'in Manisa ile oynayacağı maçın sonuçları belirleyecek gruptaki durumu. Umarım buradan çıkarız.

 

Diğer oyuncularımızın da bize katılımıyla tam kadro mücadele ederek yükü eşit dağıtmış oluruz. Çünkü bundan sonra oynayacağımız önemli maçlar var. Avrupa maçının da zamanı geldi. Umarım bu maçları da istediğimiz sonuçlarla atlatırız" dedi.

Tolgay Arslan için çok ağır ifadeler

Ersun Yanal, bir gazetecinin Tolgay Arslan transferiyle ilgili yaşanan süreçle ilgili sorusunu yanıtlarken de şunları söyledi:

"Birçok transfer yaşadık. Birçok transferle yüz yüze olduk. Olan oldu, olmayan oldu. Ama bu ilginç bir transfer şekliydi. Çünkü biz oyuncuyla her konuda anlaştık. Birbirimize 'hayırlı olsun' dedik. Ertesi gün de buraya hareket etmek üzere tokalaşıp ayrıldık. Buluştuğumuzda da, onun planları yapılmak üzere oturulduğunda da farklı pazarlıklar ortaya dökülmeye başlandı. Orada da sayın Başkan gerekli olan tavrı gösterdi ve kalktı. Kulüpler arasındaki centilmenlik ya da kulüpler arasındaki dayanışma, birliktelik ne kadar gerçekleşiyor, onu sorgulamak lazım. Ya da oyuncunun bu konudaki tutumu ve davranışı konusunda biraz sorgulamak lazım. Bana göre eğer bir konuda görüşme yapılmış ve el sıkışılmış ve sözler verilmişse, o iş bitmiştir. Ama maalesef etik olmayan bir sonuç tabii ki. Umarım orada başarılı olur. Ama yeteneklerimiz bizi bir noktaya kadar getiriyor. Umarım oyuncunun da yetenekleri onu bir noktaya kadar getirmiştir. Karakteri de onu bundan sonra çok daha iyi yerlere götürür. Benim umudum yok açıkçası."

Ersun Yanal, Slaven Bilic'in Tolgay Arslan'a attığı iddia edilen mesajı görüp görmediğiyle ilgili bir soruya da, "Bilic'in mesajını görmedim. Ama başkanımız konuşmuştur. Ya da ona iletmişlerdir. Doğrudur. Onlara da hayırlı işler dilerim" yanıtını verdi.

"2 Şubat'a kadar transfer yapacağız"

Ersun Yanal, transfer için çalışmalarının sürdüğünü de ifade ederek, "Bizim takımda orta sahaya yapmak istediğimiz takviyeler var. Bu transfer şu dönemde farklı yıl sonunda farklı. Devre arasındaki transferlerde yüksek maliyetler oluşabiliyor. Şu anda çalışmalar yapıyoruz. Ayın 2'sine kadar da mutlaka transfer yapacağız. Mümkün olduğunca kendi çıkarlarımız ve menfaatlerimiz doğrultusunda transfer yapmaya çalışacağız" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kartal1903
Kartal1903 - 4 yıl Önce

Karakterden bahsedecek en son kisisin,fenerdeyken ts ye az sallamadin,aptal hamsiler seni yine aldi,Milli takimda senin ve avci yüzünden bir 10 sene geriledi.son düzlüktesin Ersun.

Pislikler
Pislikler - 4 yıl Önce

Asil dusman bu kartalhaber varya

cenkk
cenkk - 4 yıl Önce

Ya yarın bir gün yolun kesisirse büyük laf söyleme sen yönetici değilsin

ergyy
ergyy - 4 yıl Önce

tolgayın ilk trabzon maçında fena koyması lazım bu hamsilere...

hamit
hamit - 4 yıl Önce

Ya bi siktir git ersun. Hala karakter falan diyorsun. Adama verdiginiz 4.5 yillik paket Besiktas'in 5mn euro ustunde hala oyuncu besiktas'i istemis. Rezil olmusunuz iste, sicmisiniz simdi de siviyorsunuz.

erkan zengin
erkan zengin - 4 yıl Önce

ak siz erkan zengini alırken karakter filan aramıyordunuz? şimdi mi konuşuyorsunuz? ibnelere bak ya

Alpay
Alpay - 4 yıl Önce

Trabzonsporda artık fenev, gayse gibi çok antipatik bir takım olma yolunda.....büyük takım olmak istiyorsan birilerine bok atarak değil başarılı işlere imza atarak olbalirsin ancak Frankenstein Hacıosmanoğlan.

Alpay
Alpay - 4 yıl Önce

Trabzonsporda artık fenev, gayse gibi çok antipatik bir takım olma yolunda.....büyük takım olmak istiyorsan birilerine bok atarak değil başarılı işlere imza atarak olbalirsin ancak Frankenstein Hacıosmanoğlan.