Biliç'İn Menajeri Konuştu

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Göksu, "Newcastle'dan benimle, hocayı temsil eden diğer menajerlerle ya da Bilic'in kendisiyle bağlantıya geçen olmadı.

GÜNDEM 28.10.2014, 13:45
1959
Biliç'İn Menajeri Konuştu

 Dönem dönem İngiliz takımlarının Bilic'e ilgisi oluyor. Bilic'le ilgili olarak Arsenal ve Totthenam maçları öncesi ve sonrasında İngiliz basınında zaman zaman haberler çıktı. İngiltere'de futbol oynamış olmasının da bunda etkisi vardı. Bilic böyle devam ederse mutlaka İngiltere'den bir taliplisi çıkacak" dedi.  

KOVULMADIĞI SÜRECE GİTMEZ 
Slaven Bilic'in şu anda öncelikli hedefinin Beşiktaş'ı şampiyonluk getirmek olduğunu belirten FIFA menajeri Göksu, "Beşiktaş'ta inanılmaz mutlu. Kulübe çok iyi uyum sağladı. Karşılıklı olarak yönetim ve camiayla birbirlerini seviyor ve sayıyorlar. Ayrılma gibi bir düşüncesi yok. Kovulmadığı sürece ayrılma gibi bir düşüncesi yok. Sözleşmesi 2016'ya kadar" şeklinde konuştu. 

SÖZLEŞME UZATMA GÜNDEMDE DEĞİL 
Hırvat teknik adamın Beşiktaş'la sözleşme uzatma ihtimali konusunda Göksu, "Şu anda yeni bir sözleşme yapmanın iki taraf adına bence hiçbir mantığı yok. Önce hedeflere kanalize oldu. Zaten iki taraf da birbirinden mutluysa devam edilir. Şu anda sözleşme uzatma gibi bir gündem yok. Tek gündem hedefe ulaşmaktır" dedi.  

BILIC'IN FELSEFESİ DE "MAÇ MAÇ"TIR  
Ertan Göksu, Bilic'in başarı felsefesinin Atletico de Madrid Teknik Direktörü Diego Pablo Simeone'ninkiyle tıpa tıp aynı olduğunu belirterek, "Uzun vadeli planlar yapmıyor. Maç maç düşünüyor. Kendini buna göre planlıyor. Bundan önce kazanılanın hiçbir önemi yok. Her zaman takımına oynanacak maçı düşünüyor. Takımını buna göre programlıyor. Oyuncularına her zaman oynanacak maç en önemlisidir diyor. Simeone ve Avrupa'daki tüm gelişmiş takımlarından uygulanan felsefeyi uyguluyor. Pep Guardiola bile aynısını düşünüyor" şeklinde konuştu.  

UZUN VADELİ TRANSFER ÇALIŞMALARI 
Ertan Göksu, Bilic ve yönetimin transfer konusunda ise uzun vadeli çalışmalar yaptığını ve önemli oyuncuları tespit ettiğini sözlerine ekledi.  

Yorumlar (1)
grpbc 6 yıl önce
biliç transfer yapmasın, mevki söylesin yeter..