Bilic'in hiç unutulmayan 5 özelliği

Slaven Bilic eski bir savunma oyuncusu. Futbolu bıraktıktan sonra Hajduk Split ve Hırvatistan’ı çalıştırdı. 2013­14 sezonunda 2+1 yıllık anlaşma yaparak Beşiktaş Futbol Takımı'nın teknik direktörlüğü görevine geldi ve ilk önce Beşiktaşlılar'ın daha sonra da taraflı tarafsız herkesin sempatisini kazandı.

GÜNDEM 20.05.2015, 17:10
Bilic'in hiç unutulmayan 5 özelliği

Gözler, Teknik Direktör Slaven Bilic'in görevine son verilip verilmeyeceğine çevrildi. Akaretler'deki kulüp binasında saat 15.00'te başlayan yönetim kurulu toplantısı şu sıralarda devam ediyor. İşte Bilic'in 'bilinçlerde yer etmiş' 5 unutulmaz özelliği...

Gol attıktan sonra sanki kendi atmışcasına sevinir ve bir çocuk gibi havalara uçar.

Minik kızı üşümesin diye hızlı adımlarla giderken içimizi titretmişti.

GQ dergisine poz verdikten sonra 'Bu adam ne kadar yakışıklı' dedirtmişti.

 

Asi ruhunu çaldığı gitara yansıtabilen nadir bir teknik direktördür.

ÖZÜ SÖZ BİRDİR (!)

Club Brugge maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında çok konuşulacak bir harekete imza atmıştı. "Kimse bizden Liverpool'a 2-3 gol atmamızı beklemiyordu. Biz sahada sabredip bekledik ve baaam!" diyen Bilic, bu hareketiyle gündem oldu. 

Yorumlar (4)
ysnylmz 5 yıl önce
Adamım, BAAAMM:)))
BJK 5 yıl önce
yönetim de gitsin biliç de.orman bi kez olsun Beşiktaş'ın hakkını savunmadı, icra geldi adam klupte yoktu, hakem hataları geldi gözgöre göre şampiyonluk gitti ses etmedi, amatör branşlarda küme düşme yaşandı, playoff oynanamadı yönetim ses etmedi, borç üçe katlandı, ucuz transferler diye paralar sokağa saçıldı. yönetim gitmeli.Biliç ise takıntılı, hakkaniyetsiz, Cenk, Kerim, Sivok'a niye şans vermedi?pektemek ısrarı?
Bilic 20 senedir 5 yıl önce
20 senedir Beşiktaşa Gelmiş ama sanki Beşiktaşta Doğmuş bir kişiliktir bu adamı kaybetmemiz gs ve fb medyasının lobisinin ekmegine yağ sürmektir! UYAN BEŞİKTAŞLI! Senin bakış açını değiştirmesine izin verme bu gs ve fb medyasının, Olay şahibeler ve şikeler! Düşün bi gs ve fbnin hocası Bilictenmi iyiydi? gs ve fb ikilisi Beşiktaşımdan daha iyimi mücadele ediyo? Bakış açının değiştirilmesine izin verme! Tamam bazı maçlarda sıkıntı yaşanmış bizdende kaynaklanan sorunlar olabilir ama şunu unutma bize yapılanların yarısı fb yada gsye yapılsaydı lige 10 kere havlu atarlardı bu yıllardır böyle! Yönetimde bu oyunun bir parçası! BU şahibeli ve şikeli ortamlarda herşeyi Bilice yığmak doğru değil! Kim gelirse gelsin hangi topçuyu hangi hocayı getirirsen getir bu şahibeleri bu şikeleri bu oyunu bozmazsan lobileri yıkmazsan filmin sonu hep aynı olacak! Buna ses çıkarmayan ve müdehale etmeyen yönetim sende bu oyunun içindesin çünkü yıllardır hiçbirşey yapmıyosun başka bir şeye inanmıyorum artık!
eses eses 5 yıl önce
iyi insan ama lider degilllllll